Može ist o rakovinu?

Príspevok v téme: Može ist o rakovinu?
natus101

Dobrý večer, chcem sa spýtať posledné dni ma bolí v ľavom podpaziží, je to silná bolest, ktorú citim aj v prsiach, krku a cítim že mi to postupne prechádza aj do chrbta. Nahmatala som si tam aj nejaké hrčky ktoré pri dotyku strašne bolia. Bojím sa a ku gynekologovi možem ist až 24. stretol sa s tým niekto ?
može ist len o uzliny? bola som aj dost často chorá v poslednom čase, celý den precujem pri pc kde cítim ako namáham ľavu ruku.dakujem za vaše odpovede

ansy

no, ale ked ta to boli, tak chod k lekarovi aby sa to nezhorsilo, naco sa trapit s bolestami. cim skor liecis, tym rychlejsie a lahsie to ide, ja to mam s autom, ventilator mi nefunguje a jazdim na nom, vsetci hovoria, ze to mam opravit hned teraz, lebo casom sa mi moze poskodit motor. veci jednoducho takto funguju. daj vediet co ti povie a predpise.ja mavam hrudky v uzliinachh najcastejsie po chorobach a masaze mi pomahaju.

natus101

ansy dakujem za odpoved.
tpch - písala som že som si tam našla hrčky.. ked mieniš odpoveď čítaj poriadne. dakujem

ansy

najskor to budu uzliny, pretoze ta to boli.zrejme z toho prechladnutia. cchod k lekarke, nech ti na to nieco da.a skus lymfaticku masaz, kamaratke vsetky hrcky pod pazuchami a pod kolenami zmizli.nie je dobre, ked sa hromadia toxiny v lymfatickych uzloch, je to nezdrave a sposobuje occhorenia, aj rakovinu moze p case.