Helikobaktera pylori a liecba

Príspevok v téme: Helikobaktera pylori a liecba
julca12

Dobry den,

mam Helikobaktera uz asi 3 roky,3 roky som brala antibioticku 7 dnovu kuru( Pantopac),helikobaktera stale mam.
Robila sa mi endoscopia a brali mi vzorku na co je moj Helikobakter citlivy.Gastroenterolog mi predpisal: Tetraciclin 250mg :4x2 tabletky denne
Metronidazol 500mg:3x1 tabletku denne
Omeprazol :1x1 tabletku denne

Bojim sa brat ten Tetraciclin lebo viem,ze nici oblicky a ma aj ine vedlajsie ucinky a musim brat 8 tabliet na den 7 dni(zda sa mi to nejak privela a plus este aj ten Metronidazol brat).

Ma s tym liekom niekto nejake skusenosti??
Este som zabudla povedat,ze nezijem na Slovensku ale som v zahranici a nedoverujem tym lekarom co su tu,niesu tak specializovany ako nasi Slovensky lekari.Preto sa potrebujem poradit.
R.N.G. mozes mi povedat svoj nazor??
Dakujem velmi pekne

Anička Krempaská

Ahojte ja som sa jednoducho z Helicobacter pilori vyliečila touto tibetsko-čínskou medicínou vrelo odporúčam :)
www.siberianshop.sk

bibuska_04

Ahoj.
Ak chceš to vyliečiť prírodnou cestou tak vyskúšaj oregánový olej.
Viac info nájdeš tu : -odkaz odstránený-
Oplatí sa to vyskúšať !

peterzemo

prirodna liečba helikobaktera-zdravim vsetkych mne po liecbe antibiotikami ktora my narobila velke problemi a kontrolny test ho znovu potvrdil pomohlo nasledovne: zacal som uzivat rano nalacno lizicu jogurtu z laktobacilmi LA 5 a BB 12 nasiel som ich v kauflande a lidli a cez den som pred jedlom raz denne uzi 10 kvapiek propolisovej tinktury-myslel som ze to helikobaktera aspon scasti potlaci no bol som na kontrolnom vysetreni zaludku a odobrali my vzorku aj na helikobaktera a prekvapenie-ureazovy test negativny,vzorku poslali do laboratoria -tktiez bez nalezu,rovnako my vymizli zapalene vyrazky po tele-este odporucim jogurty kupujte cerstve albo si doma rozmnozte vtedy maju najviac zivych probiotik uz po tyzdni obsahuju iba jedno percento-nuz a ohladom propolisu urcite si najprv overte na pokozke ci neste alergicky-dufam ze aj vam to pomoze prajem vela zdravia peter

boginka

Mám po 7 rokoch opät potvrdeneho HP ,uz dlhsiu dobu mam problemy,ktore nie su typicke pre toto ochorenie,no kedze mi ziadny lekar nevie povedat pricinu mojich problemov,myslim ze by to mohlo byt sposobene prave HP.Mam dlhodobo priromny kasel,napriek tomu ze som nefajciar,a taktiez trpim na velmi neprijemne pocetne komorove extrasystoly.Nehovoriac o castych bolestiach klbov.Ma niekto podobnu skusenost?Kedze sa mi zacal robit aj ekzem na tvari,bola som si dnes dat predpisat ATB.

Paldenko

Z prírodných prípravkov na zabijanie a eradikaciu Helicobactera pylori ma velky uspech Chioská masticha. Ak vam liečba anitbiotikami nepomohla alebo ich z principu odmietate , tu je zopar rad ako na to prirodnou cestou: helikobakterpylori.sk

ambri

Ahojte
chcela by som sa podeliť s Vami o moju skúsenosť s Helicobacterom.
Helicobactera mám asi 3roky často som u lekára s tým že mi dá 2ATB+ Omeprazol a mám si ešte dokúpiť probiotiká. No tento krát mi odporučil nové probiotiká s gastrorezistentnou tabletou s názvom
Ex Helico už po 1tablete mi prešli všetky nežiadúce účinky (hnačka...) teraz to užívam ako prevenciu aby sa mi to nevrátilo,už 4mesiace mám pokoj, čo po 2mesiacoch ma to vždy chytilo. Odporúčam vyskúšať cenovo dostupné 60tbl 11,50eur. Je to novinka treba si objednať v lekárni a viete to kúpiť bez receptu.

123petra123

Ahoj, měla jsem taky problém a kamarádka mi doporučila PYLOX. Našla jsem ho ted v akci na tehle stránce,tak pokud má někdo problém,tak doporučuji. - Odkaz odstránený -

RNG

Neviem o ziadnom pripade, kde sa podarilo s vysokou pravdepodobnostou potlacit Helikobakter cesnakom alebo porom.
Ja sa spolieham na oskusane metody s vysokou pravdepodobnostou vyliecenia, ako je koloidna strieborna voda, monolaurin, PepZin GI(zinc carnosine) pripadne aj mastika(masticha).

Paˇťo

Dobrý deň chcel som sa spýtať ked že som začal po antibiotikach čo mi nezabrali na Helikobaktera Pilory ,, tak teraz skušam ten por a cesnak každe rano si davať či to musiš na lačno jest alebo to možem aj spolu s raňajkami ... vo pred ďakujem .

dievčina22

Pre všetkých ktorí sa nemžu zbaviť helikobaktera mám prírodnú liečbu, ktorá mne naozaj pomohla. Je t tinktúra z orecha kráľovského a kapucínky, stačilo niekoľko kvapiek denne a po mesiaci zmizlo pálenie žalúdka aj pocit na vracanie :) Nechcela som brať toľko antibiotík keď mi veľa ľudí povedalo že nemusia stopercentne zabrať. Kto by chcel vyskúšať tieto tinktúry, nájdete ich tu: milenium43.webnode.sk