Memo Plus vs. Ginkoprim

Anys

Mám na predaj za výhodnú cenu GinkoPrim Max 60kapsúl + načaté 30kapsulové balenie. V prípade záujmu ma kontaktujte na email Anys@azet.sk

Danielle24

no tak, ludia, dovolim si nesuhlasit.. ja sa tiez musim dlho a vela ucit, a vela som toho uz poskusala na sustredenie, koncentraciu, vydrz - guarana, memo plus, ginkoprim, ginko, lecitin, žeňšeň atd.
V podstate, vsetky maju podobne zlozenie a vlastnosti..
Ale najviac mi zatial asi pomahol Memo plus - to som si uz za ten cas stihla vsimnut - dokazem sa lepsie koncentrovat..

papricka29

inac co mi zaberalo jednu dobu boli tie sumive ....ginko, a to som striedala so zensenom.....vyzera to ako sumivy celaskon...to cloveka ozaj nastartuje

tpch

aj Memo plus obsahuje ginkgo...
podla mna su tieto preparaty podobne ako pripravky na chudnutie uplne zbytocne.
Ale z tuzby uverit potom profituju vyrobcovia :-D

[zruseny8]

vies co, ani jedno ti z toho nepomoze. je to cisto len o psychike. ked uz tak ginko, ale skor tu vyssiu silu, neviem ci nie je len na predpis..je to vsak drahsia zalezitost.
sko vyskusaj nieco take ako kavu s kolou a uvidis :)) len to neprehanaj..

papricka29

ja som skusala oboje, a ked si naozaj unavena nezabere nic z tychto, mne ucinkuju kofeinove zuvacky, aby som dlhsie vydrzala, ale hlavne je zistit kedy sa ti najlepsie uci a podla toho sa ucit a spat ....ja uz vydrzim 20 hodin hore, aleee bola to dlha cesta ....ale tie ginko prim, memo plus, ani ten acutil...proste nic ked je clovek unaveny treba sa vyspat....a mateeee cajik pomaha trosku ...

modráčik

My s dcerou-vysoku skolu konci-mame velmi dobre skusenosti s Ginkgom plus.Je to cisty prirodny produkt,nie je navykovy,bez vedlajsich ucinkov a ma aj ine velmi dobre ucinky, prekrvuje,je to mozgove tonikum-samozrejme,ze sa musis ucit, ale na to, co Ty ocakavas,ucinkuje.Nie je to lacna zalezitost, ale kvalitna.Napis na meil, ak chces vediet ako sa k nemu dostat.