Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Problem s piercingom

Príspevok v téme: Problem s piercingom
drobec222

ahojte, az mi je trapne to tu pisat...fakt! ale neviem co dalej :( piercing mam uz asi 2 roky nikdy predtym som s nim nemala problem (mam ho v pere dole na lavo) ale asi uz 2 ci 3 tyzdne zle pachne. stale ked ho vytlacim kusok vonku citim neprijemny zapach. Hygienu udrzujem! (pre tych ktori ma tu budu zhadzovat aby som si umyla hubu) :DDD

ma s tym niekto taku skusenost??

huho

caute
ja mam problem zo smiley piercom...mam ho uz asi pol roka a este sa mi toto nestalo...strasne mi opuchla vrchna pera...boliet to neboli no stale viac a viac je to opuchnute...(ustnu hygienu vykonavam pravidelne aj hygienu piercu...mohli by ste mi dakto poradit co resp. cim to moze byt..dakujem

lala89

mne tiež páchol, na brade som mala, nič nepomáhalo a vybrala som si ho, lebo mi ten zápach dosť vadil. a mám pokoj :)

drobec222

Vdaka Vam za rady, trochu sa to zlepsilo co som velmi rada, mozno to bude aj stravou, zacala som pit bylinkove caje, tak dufam,ze to bude ako predtym :)
Nechcem sa ho velmi vzdat ked mam byt uprimna :) dufam ze to bude lepsie

drobec222

ale to ze ani ma to neboli, ziadnu zmenu som nepostrehla :( a uz som to propolisom cistila a bez vysledku. Az to bude takto dalej pokracovat asi to necham zarast a hotovo, myslis ze je mozne aby ta dierka po 2 rokoch zarastla ale uplne?

sewie

ked pachne tak asi ta rana hnisa, mohlo sa ti tam nieco dostat-nejaky minikusok jedla alebo co....takze asi treba dezinfikovat:)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.