Obsedantno kompulzivna porucha

cobudedalej

Neviem.Viem Ti len povedat ako asi vyzera moj den.vraj to nieje normalne.ja len viem,ze som niekedy strasne strasne unavena.

cobudedalej

Asi najviac by som si priala,keby som nemusela robit veci o tom istom case a este by som si priala,keby som nemusela vstat tak skoro. predtym som vstala sama od seba,ale teraz - asi z tych liekov sa mi velmi dobre spi a vstavam na budik a hrooozne sa mi nechce.

cobudedalej

Ja to mam tiez,diagnostikovali mi to cca pred mesiacom. Som rada,ze mam len toto,lebo bolo podozrenie na maniodepresiu.Toto je vraj lepsie,lebo sa to da liecit. Mam to vraj od detstva ako vysledok neliecenej uzkosti. Posledne dva roky to bolo uz dost neznesitelne,nejak sa mi tych "povinnosti" nahromadilo. ale neriesila by som to.az raz rano po ranajsom rituali som dostala tetanicky zachvat,ze som nevedela vstat.tetaniu mam diagnostikovanu 2 roky a odvtedy uzivam magnezium a kalcium aj vsetko jak treba.no prestalo to zaberat.isla som teda na neuro a ani neviem ako,zrazu sa to zvrtlo az sem.Beriem asi 2 mesiace AD a zacinam psychoterapiu.uz som bola 3x a robili mi testy.takze vela toho neviem no.ale zlepsenia citim. nerobi mi problem vyjst na ulicu,menej cvicim,takze sa mi podarilo aj pribrat uz nejake to kilecko.tak aj toto su dost fajne zlepsenia.panicky zachvat som nemala uz pomaly mesiac.

J111

Viem, co myslis tymi myslienkami, ze mas nieco robit, ze? To sa stava aj mne. Len mne uviedli, ze mam schizo, hoci druha psychiatricka uviedla, ze mam psychozu. Tak vyjdite z toho?

J111

Ja pocujem obcas hlasy, co su vlastne moje vlastne myslienky. Mne uviedli dost tazku diagnozu, hoci tomu nie je tak. Pravdepodobne mam aj ja tu o-k p, najma, ak vysadim liek, tak vtedy musim robit iste veci, ktore by som s liekmi nerobil.