Frajer mi nadava...

Príspevok v téme: Frajer mi nadava...
Slnce

Dobry den, chcem sa poradit mam uz 2 roky frajera ktoreho milujem a on miluje mna. On ma 20 ja 22. Ale mam  s nim problem, posledny rok sa ku mne sprava inak nez ked bol zalubeny.. Nadava mi.. Ked sa napr pohadame kvoli malickosti hned z neho vybehne ze ty si sprosta alebo krava atd.. , ale aj napr ze som prije*ana, pi*a. Mam pocit ze on to nevnima ako nieco zle kedze doma bezne s rodicmi pouzivaju nadavky. Ale mne to strasne ublizuje a isto to nie je normalne aby mi frajer nadaval, nema na to pravo! 100x som sa mu to snazila vysvetlit ale vzdy ked sa pohadame je rozculeny to z neho vybehne.. Nechcem aby moj vlastny frajer ktory mi ma byt oporou hovoril ze som pi*a. Ked sa ho opytam preco to povedal povie ze, v tej chvili si to o mne myslel. Ako sa mam zachovat v takej situacii co mam robit? Len nepiste ze sa mam s nim rozist lebo vsetko funguje pohode len toto je problem..Dakujem

J111

Ježiš káže odpúšťať, odpusti mu:D A o rok budeš ležať v nemocnici s nejakou zlomeninou, ktorá sa ti však stala pri páde zo schodov. Len neviem, prečo také ženy toľko padajú:DDD Asi trpia padúcnicou:D

lulu22

uf, tak keby mne frajer povedal, že som p*ča, to by bolo to posledné, čo by mi povedal :D ako ja si neviem povedať frajerovi, ktorého mám rada, že je kok*t :) ono mi to ani nejde vysloviť z úst, keď máš niekoho v srdci a vážiš si ho! takže sa nad našimi radami zamysli...

natalia123

Ahoj:)Ja by som ti poradila, aby si sa s nim normalne sadla na kavu a porozpravala sa snim vazne a pokojne :) Povedz mu, ze ta rani a ublizuje ti, ked ti nadava, a popros ho aby to uz proste nerobil, ze nech si zahresi, ked je nazlosteni, ale nie na teba. Ked TA SKUTOCNE LUBI, ver tomu, ze s tym budes suhlsit...a ak ti nato povie, nieco v podobe, ze: ja ked som nazlosteny, tak sa neovladnem, alebo podobne...tak tiez ti musim povedat, ze nie je hoden tvojej lasky... Ja som svoju priatelovi tiez v hadke raz povedala, ze je kokot, no velmi sa ho dotklo a povedal mi to...a ver mi, ze si odvtedy davam sakramentsky pozor, aby sa to uz nestalo..hlavne preto, ze ho lubim :)

Krasomil

Jestli pro něj ještě nejsi, tak velice brzo budeš kus hadru, do kterého si kopne, utře si boty a půjde dál. Věř tomu nebo ne, on tě nemiluje. Láska se vyjadřuje chováním, ne pitomým "milujem ťa"... tohle slovo má význam, pokud k němu patří to správné chování, jinak je to jen prázdné slovní spojení. Budoucnost můžeš čekat takovou, že ti bude nadávat častěj, možná ti dá občas facku a bude tě podvádět kudy půjde. Myslím, že to někde v koutku duše víš a nechceš to skončit, protože se bojíš samoty a nejspíš trpíš nízkým sebevědomím. Bojíš se, že o tebe nikdo jiný nebude mít zájem. Rozmysli se, jestli je lepší samota nebo žít s někým, kdo si tě neváží a jsi mu totálně volná.

J111

Jednoducho vzťah bude dobrý, ak tomu psychopatovi vyhovieš:D Nauč sa to, budeš to musieť robiť do konca svojho života. Nauč sa mu pritakať, áno, áno, máš pravdu, však samozrejme, že len ty máš pravdu...
Skús na neho toto. Ak to bude na neho platiť, tak budeš vedieť, že je psychopat a žiť s psychopatom. Psychopat berie ohľad len na seba, je sebec.
JEDNODUCHO TA NIKDY NESMIE NAZVAT PRIJEBANA PICA!!! ZAPAMATAJ SI TO! ZIADNA TOLERANCIA NA TO NIE JE, JEDINE, ZE BY SI BOLA JEBNUTA A PADLA NA HLAVU. VIDIS UZ PROVOKUJES AJ INYCH SVOJIM SPRAVANIM, ASI BUDE CHYBA V TOM:DDDDDDDDDD

ajajaja

predstav si,ze by ti povedat napr. ty krava,svina a podobne menej pejorativne oslovenia- vadilo by ti to? dotklo by sa ta to takisto?
lebo on je na tie nadavky uz tak velmi zvyknuty ,ze velmi nevnima rozdiel....cize ja by som sa nepozastavovala nad tym ako ti nadava,ale skor preco ti nadava...hadky vo vztahu su asi normalne, ale nemyslim,ze normalne je oslovovat osobu,s kt.sa hadam , tak,ze sa jej to dotkne(kazdy ma inu toleranciu, niektore pary sa hadaju aj tak,ze si vynadaju,ale malo by to byt obojstranne aspon podla mna :D)treba si potom ujasnit,ze napr.ked sa budeme hadat,tak si nenadavajme a pod......ak s nim chces ostat,co ti vsak velmi neradim, tak sa mozes este pokusit o to, ze mu urcis hranice odkial pokial si k tebe moze dovolovat,ale ktovie ,ci uz neni neskoro...mohlo by ho dost nastvat a neprijemne prekvapit ,keby si zrazu bola taka,ze mu trebars za tu p..u prij....strelis a pod...