Frajer mi nadava...

Príspevok v téme: Frajer mi nadava...
Slnce

Dobry den, chcem sa poradit mam uz 2 roky frajera ktoreho milujem a on miluje mna. On ma 20 ja 22. Ale mam  s nim problem, posledny rok sa ku mne sprava inak nez ked bol zalubeny.. Nadava mi.. Ked sa napr pohadame kvoli malickosti hned z neho vybehne ze ty si sprosta alebo krava atd.. , ale aj napr ze som prije*ana, pi*a. Mam pocit ze on to nevnima ako nieco zle kedze doma bezne s rodicmi pouzivaju nadavky. Ale mne to strasne ublizuje a isto to nie je normalne aby mi frajer nadaval, nema na to pravo! 100x som sa mu to snazila vysvetlit ale vzdy ked sa pohadame je rozculeny to z neho vybehne.. Nechcem aby moj vlastny frajer ktory mi ma byt oporou hovoril ze som pi*a. Ked sa ho opytam preco to povedal povie ze, v tej chvili si to o mne myslel. Ako sa mam zachovat v takej situacii co mam robit? Len nepiste ze sa mam s nim rozist lebo vsetko funguje pohode len toto je problem..Dakujem

wreck

slnce, neviem ani priblizne odhadnut, z ktorej planety povodne si, takze len dve slova o tom ako tieto veci funguju tu na zemi: nemiluje ta.

:(

Slnce

Nie mam istotu v tom ze by mi nevlepil ani sa o to nikdy nepokusilneni nasilny.. O to pokoj on je dobry a dost inteligentny clovek.. , ja mam len pocit ze este nezistil ako sa ma k zenam spravat.. Nevie proste co je slusnost..

User_37597

(nahodov som to poslala skor ako som dopisala) :D
no ale chcela som napisat ze kedze to zneho ide pravidelne tak nechapem ako mozes napisat ze ho milujes.ja by som ho poslala do P...e s tym ze mne nikto nebude nadavat do jebnut.ch p...c.
no vsak pockaj ked ti este jednu struhne ci ho aj potom budes lubit.maj nejaku uroven.

bez_S

pusti ho k vode... debila ... to nemyslíš vážne? ty dovolíš ,aby takto s tebou zaobchádzal? neskôr ti dá facku atď. v*ser sa naňho dobre ti radím... kretén zaostalý.. mne sa takýto muži hnusia a to doslovne.

bez_S

pusti ho k vode... debila ... to nemyslíš vážne? ty dovolíš ,aby takto s tebou zaobchádzal? neskôr ti dá facku atď. v*ser sa naňho dobre ti radím... kretén zaostalý.. mne sa takýto muži hnusia a to doslovne.