Ako schudnúť do 2 týždňov bez diet a cvičenia?

Príspevok v téme: Ako schudnúť do 2 týždňov bez diet a cvičenia?
Tamči

prosím napíšte sem nejaké rady na túto tému, aký výrobok sa vám najviac pozdával a ktorý zas nie, viem že veľa ľudí povie zdravá strava a cvičenie ale nie každému to zaberie ako mne možno by som aj schudla za velkú námahu ale ja to mám v génoch a hned by som to nabrala späť alebo musela jesť do nekonečna zeleninu a neustále sa obmedzovať ale kto by to takto stále chcel? prosím poradte

Magy

tamci - velmi strucne: nic nie je zadarmo a genetiku neoklames. v zaklade su dve alternativy: makat makat makat, zmenit cely zivot tak, ze sa budes venovat napr. nejakemui sportu, ktory ta bude naplnat a zaroven udrziavat postavu v rozumnych hraniciach. horsie bude, az budes starsia, pride dieta, druhe, opadne zaujem o sport alebo uz na to nebude cas a kila poletia okamzite hore. druha alternativa je bohuzial drasticka - rozhodit metabolizmus natolko, ze schudnes na podobnom principe, ako chudnu ludia pri tazkych chorobach (rakovina a pod). tym ze ich choroba vycerpava, beru chemoterapeutika, malo jedia, kila idu bleskovo dole - ale taki ludia nevyzeraju vobec zdravo a ani sa nemozu citit zdravo. uz len pohlad na ich tvar ti ukaze, ze to je schudnutie za prilis vysoku cenu, vrasky, strhana tvar, viecka pod ocami od stresu, unavy, bolesti...
zhrnute a podtrhnute - NIC NIE JE ZADARMO. Vsetky tie reklamy na "zazracne" prostriedky na chudnutie SU LEN BLUD, ktory vas ma oblbnut a najme vytiahnut peniaze z vasich penazeniek. Ak toto pochopis, bude sa ti lahsie zit.

opalka

tamci,aka je tvoja vyska a vaha, resp. BMI index?
ja som brala alli, pomohlo,ale momentalne som uz na BMI,kedy mi ho brat netreba...
mam este jedno balenie,ak by si chcela,predam za dobru cenu

Veronika1804

Ludia to čo je za totalna ale totalna kravina že ked sa chudne tak sa nesmu jest žiadne sladkosti a musi sa cvičit?!

Ja som schudla 10 kilo asi za 3 mesiace a jedla som cokoladu vecer o 10tej alebo hocikedy cez den a pohybu nebolo tiez dako vela.Cvicit sa uz ma ked schudnete aby ste zpevnili to schudnute!!

Takze za dva tyzdne neschudnes ale keby si skusila od Medpharmy -jablcny ocot(chrom+vlaknina+vit.c) mas tam 100 tabliet za 8 euro a beru sa dve dene myslim ze to stoji za skusku ale je tam podmienka musim sa pravidelne stravovat ranajky,obed,vecera a ranajky su dvolezite aby boli!

jajka001_

čo mas proti zelenine? zelenina je super, je zdrava, a je to jedlo na rozdiel od roznych "vyrobkov" ktore by si radsej uzivala len aby si mohla jest blbosti