Ako schudnúť do 2 týždňov bez diet a cvičenia?

Príspevok v téme: Ako schudnúť do 2 týždňov bez diet a cvičenia?
Tamči

prosím napíšte sem nejaké rady na túto tému, aký výrobok sa vám najviac pozdával a ktorý zas nie, viem že veľa ľudí povie zdravá strava a cvičenie ale nie každému to zaberie ako mne možno by som aj schudla za velkú námahu ale ja to mám v génoch a hned by som to nabrala späť alebo musela jesť do nekonečna zeleninu a neustále sa obmedzovať ale kto by to takto stále chcel? prosím poradte

maruska123

sladkosti nejes, len 2 za den? :D to som nejedla, ani ked som schudnut nechcela

ked chces schudnut, nemozes jest ziadne sladkosti

Maoam

Tamci: 2 ks sladkosti za den? to je co, dve horalky, alebo ake mnozstva coho? ovocie kedy a kolko? ak mas kazdy den ovocie a sladkosti, je to privela cukru, to sa necudujem, ze nechudnes

neviem, aku mas skladbu stravy, ale poobede a vecer by si nemala jest ziadne ovocie a ziadne sacharidy, len zeleninu a bielkoviny

Tamči

no za dva týždne nič nie je len chcem nech je to čo najskôr, sladkosti až tak nejem možno 2 za deň len strašne nerada cvičim jem asi tak cez pracovne dni 4 krat za deň niekedy 3 a cez víkendy zas 3 krát za deň k tomu a ovocie mávam každý deň aj zeleninu niekedy

sweater

tak vidim ze exituje nejaka tajna sila o ktorej neviem, tak teda ludia prezredte aj mne prosim ako budem vediet vetko na skusku vlastne skusky 4, bez toho aby som sa ucil? a este ak by sa dalo poprti tom aj vymakat vianosku na bruchu, bez cvicenia samozrejme. predom diky... OMG dievca chapes co vlastne chces????

Maoam

Tamci, tak geneticky velmi stihlych zien je velmi male percento, drviva väcsina si musi sakra davat pozor.
Tak par kg nadol by bolo dobre, nebudem ti klamat. Tak takych 7kg asi, to ale za 2 tyzdne nedas.
14 dni je prilis kratka doba, musis na nejaku oslavu alebo pre co ten termin?
Inak to pojde len dlhodobejsie, potrebujes par mesiacov, do leta mozes byt kocka, len to chce doslednu zmenu v strave + pohyb a das to.
V com je tvoj problem, sladkosti alebo nieco ine?

Tamči

no to je kamarátka taká chudučka som s ňou každý deň a vidím čo všetko za deň po je jej mama je tiež chudá skôr kosť a koža takže ona má to šťastie že to má v rodine za to naši boli vždy trošku s nadváhou
váha 67kg
výška 167

Maoam

Tamci: never tomu, ze ti ludia nepriberaju z fast foodu, vies, ludia dost klamu a zavadzaju, teda mnohi a ja poznam napr. vela zien, ktore ti povedia, ze sa 'prezieraju' a pre nich to znamena ze zjedli za den jablko, maly chlebik a zeleninovy salatik, takze to by si s tym clovekom musela zit 24h denne aspon mesiac, aby si ziskala prehlad o tom, kto co a kolko skutocne zje ;-)

Tamci, aku mas vysku a vahu?

Tamči

no snažila som sa aj som trávila 3 hodiny na bicykli vydržalo to mesiac schudla som 2 kg pokračovala som v tom ale trošku menej a hned sa mi to všetko vrátilo

maruska123

tamci, pre tvoju info, 70-80% chudnutia je strava..ked nechces cvicit, ok...ale stravu zmenit musis,..proste inak to nepojde...je to len na tebe