Ako schudnúť do 2 týždňov bez diet a cvičenia?

Príspevok v téme: Ako schudnúť do 2 týždňov bez diet a cvičenia?
Tamči

prosím napíšte sem nejaké rady na túto tému, aký výrobok sa vám najviac pozdával a ktorý zas nie, viem že veľa ľudí povie zdravá strava a cvičenie ale nie každému to zaberie ako mne možno by som aj schudla za velkú námahu ale ja to mám v génoch a hned by som to nabrala späť alebo musela jesť do nekonečna zeleninu a neustále sa obmedzovať ale kto by to takto stále chcel? prosím poradte

Tamči

no už mi moja váha leze pekne na nervy podľa bmi mám normu ale len tesne stačilo by mi 5-10 kg dať dole len že vždy u mňa plati jojoefekt a to s tou zeleninou bolo iba obrazne povedané niektorí ludia nenaberú aj keby jedli každý deň fastfood no ja naberiem asi aj zo vzduchu, hladovka nie je dobrá nechcem ísť do nemocnice a zrovna typ na cvičenie nie som behať vydržím ledva 2 kolečka a chudne sa až po 20 min. behu

maruska123

maoam zabudla si jej k tomu napisat, ze ked schudne tak ako si pisala, teda hladovkou, tak to potom naberie vsetko nazad aj s urokmi..len aby vedela a aby sa necudovala moc

maruska123

ziadny pripravok na to nefunguje..si snad nemyslis, ze nejaky doplnok vyzivy schudne za teba preboha!

ano, da sa to len zdravou stravou a cvicenim....ak sa na to nedas, neschudnes

a neviem, kde si na to prisla, ze pri chudnuti sa musi jest len zelenina

Maoam

a kvoli comu potrebujes schudnut, mas nejaku oslavu alebo co?

no bez diet a cvicenia nijako, za dva tyzdne jedine hladovkou, rozumej vyvar, voda, caje, detska vyziva, ziadny cukor, nic sladke, minimum sacharidov, najlepsie skoro ziadne, vela pit

proste asi tak, ako keby si bola po tazkej operacii a musela dva tyzdne drzat dietu

za dva tyzdne mozes takymto sposobom dat dole tak 2-4kg, zalezi od organizmu a vychodzej vahy