Panna po 20ke Zufale?

akoje

Dakujem :)
co sa tyka panica v 27,aj to je v poriadku aj ked netradicne,lebo dnes maju chalanni potrebu velmi skoro zacat a baby to robia vacsinou koli nim aj ked nechcu.Takze aj muzovi sa moze stat ,ze nema moznost alebo nechce s hocikym.Aspon nikomu neublizi a treba si cenit,ze nenuti babu do toho a ma vydrz.Lebo hormony su hormony a kamosi sa radi chvalia.

Krasomil

Věř mi, že normální kluk to bude brát jako tvou přednost a bude si toho vážit. Nemáš se absolutně za co stydět. Z postele do postele skáče jenom d....a a narozdíl od tebe, na ní není nic k obdivu a úctě.

ladida

haha,wreck ty toho vela o zenach nevies:) ja si myslim,ze vacsina zien rada sexuje s muzom,ktoreho miluje a je jej s nie dobre a ak s tym prvym sa jej postasti "objavit to caro sexu"o ktorom tu pises,asi nebude mat potrebu hladat inych.su jasne aj vynimky,ale tam uz vseobecne musi skripat aj cosi ine vo vztahu.a to by odisla ci na zaciatku panna bola alebo nie.

wreck

v zasade to neprekaza, skor to vypoveda o obdivuhodnom charaktere. videl by som v tom vsak jedno riziko: baba objavi caro sexu a uvedomi si, ze jeden chlap jej je malo a chcel by aj nieco ine. :(

baba, ktora uz mala vztahy, je asi nachylnejsia hladat skor istotu.

takze panna je velmi velmi pritazliva, pokojne aj po 25, ale toto riziko by som tam videl.

mal som 33.

nazor

nie je na tom nic divne, ja som o panenstvo prisla v 22 s 36rocnym chlapom a trochu trapne mi bolo len ked som mu to prvykrat hovorila, ale on to nijako neokomentoval, nepytal sa preco ani si z toho nerobil srandu. a vzdy sa snazil, aby sa mi to pacilo a snazi sa dodnes :) a myslim, ze aj ked to nikdy nepovedal, je velmi rad, ze bol moj prvy, vzdy sa ma po sexe tak objime, prituli a posepka "ty MOJE zlate" :)

Anaya

Ja som bola panna do 27 rokov. Dotyčný to zobral v pohode, dokonca mi povedal o svojej známej, ktorá má vraj 35 a ešte nikoho nemala, lebo čaká na toho pravého :-). Či to bola pravda, neviem.
Osobne si myslím, že som sa mala skôr začať zaujímať o mužov, lebo teraz v 30tke už cítim, že ma tlačí čas (myslím vzhľadom na to, že by som chcela deti), ale keď nebolo s kým, tak nebolo s kým :-(.

Lumik

pre mna osobne je taka zena ovela atraktivnejsia, aj ked divne by mi to pripadalo lebo dnes je asi docela tazke najst peknu pannu po 16tke. Pohybujem sa medzi 30 a 40 tkou.