Veľmi mi chýba vzťah

Príspevok v téme: Veľmi mi chýba vzťah
samaaa

mám 26 rokov, mala som dva dlhšie vzťahy, už rok som sama a veľmi mi chýba vzťah. Najhoršie je, že neviem kde a ako nájsť priateľa. Ja viem, hovorí sa, že to príde vtedy ked to človek nečaká ale už mi to fakt chýba, mať niekoho, na koho sa tešíš, s kým prežívaš pekné chvíle, na koho sa môžeš spoľahnúť. Chodíme s babami von, na koktejli, občas na disku, ale zaujímajú sa o mna takí, o ktorých ja nie.. Skúšala som aj zoznamku.... Nejde mi ani o výzor, prišla som na to, že by som vedela mať vzťah aj s človekom, ktorý sa mi na začiatku nepáči vôbec, hlavné je pre mna, aby sme si sadli, aby sme sa mali o čom porozprávať bol inteligentný, gentleman, mal podobné názory a jasné musí tam byť chémia. Vačšinou si rozumiem so staršími chlapmi cca o 5 rokov staršími. Ako nájsť toho pravého,?

poussine

blade : tak nech sa ti darí v nemčine :)

valium : takisto súhlasím, škoda, že tak väčšina mužov neuvažuje :)

jajka001_

beskyd, dnes bol taky dokument, vtacik rybarik a jeho samička na pytačkách, samičke stačilo ze snazivy rybarik doniesol ulovenu rybu a vztah mohol zacat krasne fungovat:)predpokladam ze nieco ako hadky nepoznaju, na vychove sa tiez dokonale zhodnu, vsetko ma svoje pravidla a su spolu kvoli detom, inak su to individualisti. priroda krasne funguje,len ti ludia furt vymyslaju.

blade

pre poussine: som rad ze sa ti dari v tomto smere, ale ja akosi nemam tu motivaciu na ucenie franiny :D
pre Valium: suhlasim s tebou

Valium

beskyd - musím nesúhlasiť s "chlapi chcu len sex a prestiz"
Sex potrebuje každý zdraví človek a prestíž? Načo? Nepotrebujem. Mne by stačilo mať obyčajnú VERNÚ ženu čo nepije, nefajčí a nehrá sa na niečo čo nie je. Proste ženu na pekný vzťah. Neskôr sa usadiť, mať miminká a tak. Ale to chcem asi veľa, že?

beskyd

hmm, kaslite na to, vztah je aj tak len biologicky determinovany biznis a vysledok biologickeho programu. chlapi chcu len sex a prestiz a zeny prestiz, zabezpecenie a geneticky material pre decka, ktore budu fungovat presne rovnako ako vsetky generacie pred nimi:) skuste nieco vznesenejsie, napriklad chodievajte sami na hory a obijimajte stromy:P