Zhasnuta iskra, nuda pri sexe a moj problem so sexualitou...

Príspevok v téme: Zhasnuta iskra, nuda pri sexe a moj problem so sexualitou...
nikol.la

Dobry den,
myslim, ze mam uz dlhsie problem so svojou sexualitou a neviem ako to vyriesit, kazi mi to partnersky vztah...
V zivote som mala iba malo sexualnych skusenosti s ludmi, v podstate milovanie som zazila len s svojim priatelom. Sme spolu uz pat rokov a vsetko je stale rovnake, kedysi som bola zalubena a sex s nim sa mi pacil, no teraz je to nuda, bez vasne, korenia, aj ked sa ja prezleciem do erotickeho pradla, je to stale o tom istom, tie iste polohy, ta ista miestnost, podobny priebeh. Mam 23 rokov a nechcem svoju mladost prezit nudou, no partnera nechcem opustit. Chyba mi vzrusenie, som z toho velmi nestastna. A zacinam citit, ze preto svoju sexualitu v sebe potlacam a nechcem si priznat, ze takto som nestastna... Podvedome citim, ze potrebujem novy zazitok, no vedome robim hociake ine cinnosti a hovorim si, ze tento stav niekedy snad prejde... Neviem sa dalej pohnut....ma niekto podobnu skusenost??

nikol.la

ak nemas chut na sex ani s priatelom ani s milencom, tak mas zrejme nejaku zdravotnu poruchu, zrejme psychicku. Mozno by si mala zajst za sexuologom, ja som povodne nad tym tiez uvazovala najprv.

vitaminwater

ja mam podobny problem, len s tym rozdielom, ze u mna by to milenec nevyriesil... celkovo na sex nejak nemam chut... priatela lubim, hoci mavame zle obdobia, ale ani v tych dobrych obdobiach sa nejdem za tym pretrhnut =( sme spolu asi 3 roky... on by to chcel kazdy den, prvy rok som mu to nechcel odopierat, tak som nenamietala, ale uz sa mi neda =( musim sa do toho donutit a to ma strasne mrzi, lebo priatel je velmi pritazlivy a v posteli je "pozorny"... ale mne by to stacilo asi raz za dva tyzdne... ked si predstavim, ze opat prideme domov z prace, urobime si veceru, a on to bude chciet... ta ista izba, ten isty priebeh... tak sa vobec netesim na vecer =( mne staci, ze sme spolu, vymyslime si spolocnu aktivitu, atd a rozumieme si... proste staci mi citit tu blizkost... mrzi ma to, lebo mi je az do placu, ked si predstavim, ze sa zas do toho budem musiet nutit =(

Alexxxander

nikol.la -> ked je liberalny clovek ako hovoris tak nemas co riesit ...
mas teda 2 moznosti, bud to skusis a zistis ci sa ti to paci alebo nie.
alebo budes stale rozmyslat o tom co by bolo keby bolo.

nikol.la

Pozor, ja by som to nerobila za jeho chrbtom, taku hru by som nedokazala... On je liberalny clovek a dovolil by mi zazit vzrusenie aj inde, to skor ja som opatrnejsia. Roky som to nechcela vyuzit, cim viac mi daval volnosti, tym menej sa mi chcelo utekat do inej postele. A hlavne mi vyhovoval. Lenze teraz mam chut zazit nove vzrusenie a zaroven neopustit priatela - s cistym stitom mu to mozm povedat, viem aky je. Uvidim ako sa to vyvrbi, nebudem nic silit, ak sa niekto pritrafi, tak sa rozhodnem podla situacie.

Alexxxander

Maoam ->
no vidis, ale vies co je zaujimave ze mnoho ludi radsej bude trpiet s 1 partnerom pomaly ze nie v tichej domacnosti alebo zapreda svoj zivot len kvoli dovodu a to byt jedina. super gratulujem vsetkym zenam co su v srdci svojho manzela jedine len chyba je ta ze prestali zit a cely zivot ziju poticho v base so 4 stenami a kazdym dnom sa utesuju tym ze "tak aspon mam radost z deti" alebo placu na internete ze ako prerobit svojho partnera aby sa mal k cinu alebo sa zmenil.

Alexxxander

AdamKrt ->
nejde o to ze nechce mat sex ten mame skoro stale ked sme spolu, ide o to ze sme malo spolu v zmysle ze bud nieco robi alebo skola alebo rodina alebo ide niekam na vylet alebo ide na mesiac dva do zahranicia, no a tak.