Zhasnuta iskra, nuda pri sexe a moj problem so sexualitou...

Príspevok v téme: Zhasnuta iskra, nuda pri sexe a moj problem so sexualitou...
nikol.la

Dobry den,
myslim, ze mam uz dlhsie problem so svojou sexualitou a neviem ako to vyriesit, kazi mi to partnersky vztah...
V zivote som mala iba malo sexualnych skusenosti s ludmi, v podstate milovanie som zazila len s svojim priatelom. Sme spolu uz pat rokov a vsetko je stale rovnake, kedysi som bola zalubena a sex s nim sa mi pacil, no teraz je to nuda, bez vasne, korenia, aj ked sa ja prezleciem do erotickeho pradla, je to stale o tom istom, tie iste polohy, ta ista miestnost, podobny priebeh. Mam 23 rokov a nechcem svoju mladost prezit nudou, no partnera nechcem opustit. Chyba mi vzrusenie, som z toho velmi nestastna. A zacinam citit, ze preto svoju sexualitu v sebe potlacam a nechcem si priznat, ze takto som nestastna... Podvedome citim, ze potrebujem novy zazitok, no vedome robim hociake ine cinnosti a hovorim si, ze tento stav niekedy snad prejde... Neviem sa dalej pohnut....ma niekto podobnu skusenost??

Alexxxander

YasminElla ->
az na fakt ze svoju partnerku podvadzam si dovolim tvrdit ze so mnov zazila ovela viac ako vacsina ludi za xyz rokov.
najlepsie je ked zenske maju vztahy ale nie su s nimi spokojne, alebo manzel pije, manzel fajci, manzel pozera stale tv, manzel sa mi nevenuje a potom hockade po internetoch o tom placete .. ale toto uz nie je od vasich manzelov sebecke ze vas ignoruju? ze tu citam xyz tem ze manzel alebo priatel mi nadava .. to je v poriadku ze?

bud zijes v absolutnom rozpravkovom svete plnom iluzii alebo uz neviem.

ja nepijem, nefajcim, nedrogujem, nenadavam, vyplnim vsetok priatelkin vztah, pokial chce byt so mnov, som jej vzdy k dispozicii, nezanedbavam ju

na toto vsetko vacsina z vas trpi ci uz z jednej alebo druhej strany
a idete moralizovat o tom ze kto je tu svina

ja poradim takto, zacnite prv upratovat na vlastnom dvore

AdamKrt

Alexxxander Dnes 16:56 - a neuvazoval si zapracovat na tom sexe, ci milovani s parterkou, tak aby sa jej ziadalo byt spolu castejsie ? To by si nepotreboval potom ani tie bokovky...

Alexxxander

Maoam ->
no ja nie som moc na take ako deti a rodina a podobne to inac vie aj moja priatelka a nema s tym problem ze take nemusim, mozno raz zmenim nazor kto vie

a inac ja tiez neviem ci nema nieco s inymi. vidime sa tak 3-4 dni v tyzdni kedze studuje inde, ale vobec to neriesim, ked ma tak ma.

cize ja sa tu vobec nevyplakavam o tom ako niekomu nieco zakazat ako ostatni.

stejnak v polovici dlhsich vztahov nie je laska len zotrvacnost tak sa tu nemusis hrat na to ze raz budes mat manzela ktory ta bude stale milovat. bud ta bude podvadzat alebo bude sediet pri bedni pol dna jak pride z prace a na nejake radovanky mozes zabudnu ... sex max tak sviatocne. nerob si iluziu dokonalych manzelstiev a podobne.

AdamKrt

YasminElla Dnes 16:46 - presne tak, preto mam plnu skrinu sexualnych hraciek, aby clovek nemal stale to iste a ked sa clovek snazi, ma fantaziu, moze to byt len krajsie a krajsie.

Ked clovek skace z partnera na partnera, kazdeho spozna povrchne. Je ine, ked sa venuje tomu druhemu a spozna ho dokonale a spoznava ho stale a stale. Potom sa da vztah i intimita prezivat ovela hlbsie, lepsie a intenzivnejsie.

Ked muzovi zalezi na partnerke, chce jej urobit dobre. Ked mu zalezi len na sebe, moze striedat zeny a v podstate sa len ukaja na zenskom tele.

AdamKrt

Alexxxander - Dnes 16:36 ako chlap ta chapem. Tiez beha cloveku vselico po rozume. Ale priatelku, i seba si vazim, mam rozum v hlave, nie v gatiach a nieco take by som jej neurobil. Vsak rob ako myslis. Mozno ti dojde neskor, co robis.
-----------------
Maoam Dnes 16:29 - to nikto netvrdil, ze 5 hodinovy je vzdy a vzdy je s X pomockami. Niekedy pomocky nie su, niekedy je 1, ci par a urcite ziadne pravidelne ako 5 hodin. Bibisa len naraza na niektore moje prispevky, ked som hovoril o milovani s priatelkou. Milovani, nie sexe, ktore trva povedzme rychlovka tak hodinku, klasicke milovanie tak 2-3 hodinky, ked sa moc ziada, tak viac hodin. Co bolo najdlhsie, bolo asi cez 7 hodin milovania, nie sexu. Mokry orgazmus je uz vzdy. Ked to niekto cita, znie to blbo, par ludi sa zacalo obuvat, ze je to vystatovanie, ale co moze za to clovek, ked ma taky apetit ? Niekto je sprinter, niekto maratonec a sprinterovi sa zle bezi maraton :) Mne je to fuk, ci mi niekto veri, alebo nie. Priateka vie co ma, ja viem tiez a nikoho na nic nelakam, ani nechcem. Len konstatujem, ako ked niekto zje rezen na obed a hladny mu neveri :) A ze sa niekto vystatoval a tak chcel niekoho balit, je sice bezny jav, ale mna do toho nic a je mi to fuk. Este upozornim, kto si si to cita, ze milovanie a sex je obrovsky rozdiel. A ten mokry orgazmus neni tiez ziadny zazrak - ked sa clovek venuje toho druhemu, dojde na to, co a kde mu robi dobre a ked toho druheho uz dobre pozna, vie, ako mu dobre a rychlo urobit, tak to neni problem.

YasminElla

Suhlasim s janielik. Nikola az sa mi to zle cita, ako to pises. Myslim, ze kalkulujes, lebo ti tvoj partner vyhovuje, ale uz ho nemilujes! Ved laska je spojena prave s tym, ze milujes kazdy dotyk partnera. Nehnevajte sa, ale ja strasne odsudzujem pasivnych sebcov, ktori si hladaju milenca a je jedno, ci je to zena alebo muz. Mali by ste sa snazit svoje partnerstvo prehlbit novymi AJ sexualnymu zazitkami a nie bezat za milencami a milenkami. Je tolko sposobov, boze aki ste len lenivi a sebecki! Vid alexander !

Maoam

toto vsetko je OK, ak mas otvoreny vztah a ona o tom vsetkom vie a mozno sama ma par inych, alebo ked si single a mas rozne one-night-stands, to je potom fakt OK a len tvoj zivot

ale nechapem, preco mas stalu priatelku, ktoru takto hnusne klames, zavadzas a podvadzas, len preto, ze je to dobre a inteligentne, mile a nezne dievca, nezasluzi si to

o to tu ide

ze tu nejde o lasku voci nej

ty ju len zneuzivas na svoje ciele, ako kazdu inu - ibaze tie aspon vedia, aka je ich rola a suhlasia s tym, lebo vopred vedia, do coho idu

mozno to raz urobi niekto tebe, ked budes starsi, mozno zenaty, myslim, ze by si potreboval takuto alebo inu skusenost, lebo to, co robis je posledny hnoj

Alexxxander

AdamKrt ->
dovody uz som pisal nizsie pred hodinkou si to pozri, nechce sa mi to pisat znova, ak ta to teda zaujima.

ja viem ze som podvodnik voci nej, aj viem ze ju podvadzam, aj viem ze som egoista, svina blablabla nech si kazdy najde vyraz podla svojho gusta
ale co uz
pre upokojenie tvojej duse tak "kamaratky" uz vedia do coho idu a ako to funguje a tvoju staru tiez nesmykam pokial viem :D

ak ti v tomto vyhovuje 1 zena tak nech sa paci nikto ta nesudi .. su ale ludia a nie je ich malo co proste radi skusia nie nieco nove ale nejaku alebo nejakeho noveho. ved skus a uvidis pocit vzrusenia a adrenalinu na nepoznanie plus s kazdou je to uplne ine aj ked robis tie iste veci :)

Maoam

to kto tu ma 5-hodinovy sex s X pomockami a zabezpeci vzdy zene mokry orgazmus?

ja som poznala jedneho muza, ktory toto o sebe stale tvrdil a nakoniec jeho zena priznala, ze ma roky erektilnu dysfunkciu a vsetko sa odohrava akurat tak v jeho fantazii a ze v skutocnosti ma komplexy z toho, ze nie je dobry milenec