hnedý výtok / tehotenstvo ?

Príspevok v téme: hnedý výtok / tehotenstvo ?
nely2012

Ahojte! Začnem rovno-môj problém..nechránený sex 22.12.2011 v ten deň užitá tabl.escapelle.(aj keď sa partner neurobil do mňa-ale istota!) o 5 dní som začala špiniť-to je po nej normálne.na Silvestra som už špinenie nemala..Normálnu menštruáciu som očakávala 7.1.2012 ale tak zrejme sa to posunulo tou tabl. 10.1.2012 som mala zase s partnerom nechránený pohl.styk.Stalo sa to 3x,ten posledný bol bolestivý..skončili sme skôr.Ani raz sa do mňa neurobil a vždy po sa umyl.Teraz som si už tabl.nedala.Mám strach aj z neželaného tehotenstva ale aj z toho,že v ten deň večer mi začalo také špinenie slabé zase.Dnes je to už tmavo hnedé.Menzes to nie je,nemám žiadne príznaky(t.j.bolesti atď.)a ani to tak nezapácha..Čo by to mohlo byť? Keby mi niečo porušil,to by som začala hneď špiniť tak silnejšie a nie až po2dňoch nie? Je piatok.A som fakt zúfala,do pondelka k lekárke ma asi porazí..Ak máte niekto podobnú skúsenosť alebo vyznáte sa v tom..prosím poraďte..ďakujem..

Wild_rose

Podľa mňa sú to ešte dozvuky z tej tabletky... nepanikár hneď, musíš si odtrpieť tie dva týždne a potom si spraviť test a v pondelok skús ísť za gynekológom, aspoň sa s ním porozprávať o tom, aj keby bolo zavčasu na nejakú diagnózu. Nechápem prečo nepoužívate nejakú ochranu? Nejde len o tehotenstvo, ale aj pohlavné choroby.

nely2012

A keď pôjdem na gynekológiu v pondelok, bude sa dať už vedieť? Či to nie je teda tiež zbytočné ísť tam ten pondelok..

maruska123

nejde o to ze spinis, ide o to, ze je prilis skoro, len 3 dni od toho posledneho nechraneneho..to ti este test neukaze vysledok

nely2012

Tak užila ale iba ten prvý krát.. teraz ten utorok už nie... práve preto sa bojím. Keby si test urobím aj počas tohto špinenia,ovplyvnilo by to moc výsledok??

maruska123

preco by sa nemohla stat vynimka?telo nie je stroj, aj mne sa obcas stane, ze nemam pms a dostanem menzes..a ty si uzila este aj escapelle..to je velky zasah do hormonov zeny

za nejaky tyzden, dva si urob test

nely2012

:( Viem,že som spravila strašnú chybu,že som to dopustila,fakt sa to už nestane.Toto už v živote nechcem zažívať. Čo sa týka toho,neviem, boli sme strašne dlho bez seba.. a nejako sme to ani nevnímali... Najhoršie je,že tehotenstvo si v žiadnom prípade nemôžem dovoliť teraz..tak dúfam,že to ma bude čakať neskôr až.. čo sa týka PMS ja mávam vždy bolesti až odpadávam..že by sa stala výnimka nejako tomu neverím..

maruska123

no tazko povedat, co to je, ci su to este dozvuky z espapelle alebo co alebo menzes (nie vzdy musi at zena pms)..

mozno je to aj tehotenstvo..mam otazku, ked nechcete mat deti, preco sa nechranite? prerusovana suloz vobec nie je spolahliva a chlap ti moze prisahat, ze sa neurobil, ale on to ani nemusi citit, ked z neho trocha ujde..z prerusovanej suloze sa uz narodilo velmi vela deti