Potravina

xdanielax

juuj to mi je luto :-/ len to nechaj pekne oddychnut a aj ty si oddychni, musis byt z toho oslabeny. Lezat je to najhorsie inac..ja to neznasam, ked som chora, mam pocit ze mam po dni stravenom v posteli "prelezaniny" a vseko ma boli.... no, budes to muset nejako pretrpet, sedet aspon s tou nohou vylozenou alebo co, keby si si dal na to nieco chladne, nepomoze? pripadne nieco od bolesti..ale predpokladam, ze si dostal instrukcie. Tak, ked ti prejde ta bolest, az potom zacni cvicit, ved takto by si si len ublizil

reprak

Ešte sa poriadne ani nevie že čo mi je..Skušali mi brať vodu z kolena,ale nič nevyšlo..Nemohli ani poriadne vyšetriť pre najväčšiu bolesť..Pojdem o tyždeň,keď najv. bolesť pominie a potom poskušaju že čo a jak..

Tak veď,budem jesť tak jak doteraz,aspoň sa snažiť..A cviky neviem jak,teraz ledva ležim a po 2 hodinach ležania stale len na chrbte sa to už neda vydržať,tak musim niečo robiť..Noha boli vkuse,neda sa preto ani zaspať..

xdanielax

au! vyklbene koleno. staci ked to pocujem!
ako dlho trva, kym sa to da nejako dokopy?

Ja by som neprestavala, a robila aspon to, co mozem. Jedz ako doteraz a cvic cviky, ktore zvladas. Casom, ked sa to da nejako dokopy, postupne pridas aj dalsie. Ake su vyhliadky do buducnosti s tym urazom?

reprak

Takže..Dnes som si vyklbil koleno..Takže tu aerobku činnosť na bicykli možem odložiť..

Teraz chcem od teba,aby si mi poradila,čo mam robiť...Či sa na to nemam jednoducho vytoto,lebo šak neviem či to už ma zmysel..
Ale veď na druhej strane,môžem sa stravovať tak jak doteraz..Len tu aerobnu činnosť asi dajak vynecham..+cvičenie,max. na hrazde sa možem dvihať..
Daj mi nejaku radu,že čo a jak..