Potravina

reprak

Nejedol som ešte nič z toho..
Poviem rodičom nech to kupia..

Dufam že to nechuti jak dajaky plesnivy syr..

Pekne spinkaj,nech maš zajtra lepši deň.

xdanielax

nezasekol! :)
mozno to mas ako pri diete, pri spravnej strave a spravnej zivotosprave sa to pohne :-))
mail: xdanielkax@gmail.com - ak budes chcet.

No a ja uz si idem pohnut do postele, nech ma zajtra nebolia nohy. Zajra sa tesim, lebo nemusim skoro vstavat, tak sa aspon vyspim.
Mimochodom, jedavas TOFU? Ja som to zacala jest len nedavno a zatial mi to uplne chuti, lebo si vravim, ze nemozem jest stale len maso... tak okrem sojoveho "masa" som uz pokrocila a robim si aj tofu :-))
a co hovoris na taku specialitku ako Olomoucke syrecky? :D
dobru noc :)

reprak

Beriem ten navrh.

Ta vlastne ja si myslim,že som sa zasekol..

TO len tak ma napadlo že aj take dačo by sa dalo spraviť ta som skusil,a podarilo sa...

Nemali v obchode cottage.. :( Musim čakať na novy tovar..

xdanielax

Coo, nahodou take svedomie mat, neni vzdy na skodu! Mna to odradilo od toho, aby som pred chvilou isla do chladnicky :DD mala by som vycitky :-)
a je velmi dobre, ze si si uvedomil veci. Ze si sa posunul dalej, aj za cenu toho, ze si teraz sam. Neboj, ono sa to urcite casom zmeni :) Uvidis! Co ta nezabije, ta posilni, asi poznas, ne? U mna plati 100%. Dolezite je, sa zo vsetkeho poucit a ist dopredu, vzdy to nejako dopadne.
Najhorsie co moze byt, je zacat sa lutovat. taki ludia mi lezu na nervy.
Ja sa tiez obcas citim osamelo. Uplne.. No.. a niekedy som zase rada sama. preto som aj rada, ze mam psa a mozem s nim ist hocikam. Sama. :D - co sa niekomu moze tiez zdat divne..neviem. a je mi to jedno. este mi napadlo, ze keby si mi chcel napisat sukromne, aby to nemal moznost citat kazdy, tak aj to by sa dalo nejako vyriesit :)) - ale to je len taky navrh.

Inac, hento co si si uvaril :-O MNAM MNAM :)
Ja som dnes mala tiez masko na veceru: kur. prsia, k tomu som si urobila zeleninu: na cesnaku som si urobila zelene fazulky + som si pokrajala cerstvu papriku a ladovy salat do toho. Vyborne tiez:-)
Dnes som dala len kratky beh, ale super sa behalo. Uvidime, ako to pojde zajtra.

reprak

Som spravil zopar zlych veci,a na moje nešťastie že mam svedomie,mi je nanič.."Za svoje činy,budeme platiť"..Beriem to tak jak to je,veľa ľudi sa mi snažilo pomôcť,no mňa to zmenilo a bol som ku nim hnusny..Ostal som teraz sam,a to neprehaňam,nemam ani 1 kamarata..

Ok realita:
Spravil som teraz šalat(brokolica,paradajky,paprika,uhorka) a popražil som trochu mäso(odostene stehno) okorenil trošku a hodil to všetko do jednej misky..Poviem ti,že take dačo sa mi ešte nepodarilo spraviť,a to sa v kuchyni trochu vyznam..

Nabuduce tam hodim trochu viac mäsa a hlavne tej šťavy čo mäso pustilo a je to "nebíčko v papuli"..

reprak

Pozri,nechcem sa o tom rozpravať..Ako bez uražky,ale keby som ti povedal čo a jak je,tak by si ma vysmiala a myslela si že som čudak..

xdanielax

a spytal si sa uz niekedy sam seba preco to tak je a co na tom mozes zmenit? Ako mozes zmenit svoj pristup? Ved si mlady preboha, tolko negativizmu ti vobec nesvedci! takze co?

xdanielax

:-) jasne, zachvilu to nebudes moct ovplyvnit a budes len tak hocikedy dvihat nohy do vzduchu :DD
dnes je lepsi den? ;)