pocit po

vareška

ale asi moze byt velka sanca byt tehotna, ci? :/ bolo to na 11. den od zacatia poslednej menstruacie, samozrejme, sa nespravil do mna, ale mam blby pocit strasne...tabletku som uzila po 10hodinach...

vareška

skusila som uz HAK, brala som ju asi polroka, ale je to svinstvo, tak som s tym skoncila...priatela na kondom je presviedcit tazsie, ale ked chcem, tak si ho da...problem je, ze v tej chvili mam nejaky kondom mimo hlavy :P...ja to riesim tehot.testami, len cakat tyzden, je tiez peklo...

blondula

ak si brala tabletku PO,tak mas asi v tele mensi hormonalny gulas. v tomto pripade je to normalne :D cakaj,ze menzes dostanes skor,alebo ti bude aj meskat...

vareška

tiez mam ten pocit stale :D...ale sme sa bavili s babami, ze asi by to boli ine pocity, ako mame teraz...preto sa tak blbo pytam, lebo sme mali s priatelom nechraneny sex pocas plodnych dni...praktizujeme to takto dlhsie, ale po poslednom sexe som mala taky divny pocit, tak som uzila radsej tabletku po (prvykrat)a teraz som mimo, ci zabrala...hadam, ze ano

*inko

nakolko som este tehotna nebola, tak ten pocit bol vzdy len klamlivy...ale inak mam ho stale :D uplne paranoje
ale raz sa mi stala taka vec, ze som si to vsugerovala a meskal mi menzes cely mesiac, uz aj priznaky som na sebe pozorovala, proste ten neklud a psychika robia svoje...a pritom bolo vsetko ok