Decolen

hola

Ahojte ja beriem decolen už po 2-krát a som spokojná,beriem aj antikoncepciu a nemá to žiadny vplyv.Všetko je v pohode.Prsia vám nenarastú o číslo alebo viac, ako si niektoré myslite,len sa vám viac z guľatejú a naplnia a to určite stačí.A mlade baby nech ani vôbec na to nemyslia aby ho brali máju na to čas.

Mischelle333

Ahojte prosim poradte mi kedy mam uzivat Decolen ,lebo na krabicke je napisane ,ze 2 tablety denne ale kedy??Pred jedlom?Po jedle?S jedlom?prosim napiste ,dnes ho chcem uzit.Dakujem

Mischelle333

Ahojte baby,prosim vas ,ktora uz brala tie tabletky Decolen,tak mi moze povedat ci z nich pribrala?dakujem prosim vas dajte mi vediet.

witch939393

cawte .....ja by som sa chcela opytat ci sa z tych tabletiek pribera aj na inych miestach ako na prsiach.....?hm

eva-eva

Pre mayulka, ver tomu lebo ja som ho brala vlani 5 mesiacov a môžem potvrdit že funguje a to mám už dobre po 40-tke.Prsia mi spevneli a aj sa zvätšili lebo som musela nakúpit noivé podprsenky... teraz som ho nebrala rok a už to poznat pretože tá pevnost polavila ale velkost ostala.... takže mám dojem že to treba opakovane brat ....a podla môjho úsudku asi najlepšie cez zimu aby na jar boli prsia ,,,tak akurát" Aj teraz si ho idem kupit lebo je v akcii ...držm palce...

mayulka

ahojte ja som začala brať nedávno decolen,berem druhé balenie a zatiaľ som asi 3 krát cítila napnutie v prsiach ináč nič ani sa zatiaľ nezväčšili:( tak som zvedavá,či to bude mať nejaký účinok.Keď vyberem všetky 3 mesiace tak napíšem ako to dopadlo

meri86

ahoj prave som zacala brat decolen asi 3 dni no bojim sa ze priberiem aj inkde moze sa aj to stat alebo sa ten tuk fakt uklada len do prs....