Nemam kamosky

Príspevok v téme: Nemam kamosky
leila

Ahojte mam 22 rkov som z kosic som v pohode baba uplne normalna ale uz nemam kamosky lebo vsetky travia cas len so svojimi frajermi a na mna nemaju vobec cas..teda mam ich ale nestretavam ich uz mam priatela ale aj tak aj kamoska by sa nejaka zisla co by si na mna obcas nasla cas s ktorou by sa dalo dobre o hocicom kecat..Ak to citas a tiez mas podobny problem a asi z ke tak mi tu napis ja ti potom poslem moj mail a uvidime

nika :)

Ahojte kocky,ja som povodom z Ban.Stiavnnice a mam 23r.Prestahovala som sa s rodinou do okr.Sala.Uz tu zijem skoro 7 rokov a neviem si najst dobru kamosku.Vsade su tu madari...Nemam nic proti nim,ale zda sa mi ze sa povisuju.Vobec nechcu rozpravat po slovensky.Neviem co si myslia...ze su viac ako slovenky alebo co.Vobec to nechapem.Su samozrejme aj vinimky.Ja si myslim,ze ludia zo zapadneho slovenska su uplne iny ako ludia zo stredneho a vychodneho slovenska.Aj ja si rada s vami pokecam ak budete chciet.Nie som rasista ani nie som proti narodnosti,ale vadi mi povisovanie a ked sa mi niekto posmieva,ze som slovenka.

michalla9

Ahojte baby...takych nas je asi fakt vela,ja som dokonca v Anglicku a tu ani nahodou nestretnesd normalnu babu ako kamosky,su to uvrestane obludy ;o)
Ak mate zaujem ja rada pokecam aspon prostrednictvom netu a mailu.Moj mail je jagababa01@azet.sk

mimina

ahoj leila, presne viem o com hovoris... ja mam 24 a presne ten isty problem ibaze nie som z kosic ale byvam v piestanoch :((

palina

ahojte,ja mam 28 a mam podobny problem, lebo som zo Zvolena a byvam v BA, kde aj pracujem a tiez tu nemam kamosky, baby su tu cudne.

sii

mam rovnaky problem ja mam 25 ale bohuzial uz nebyvam v KE. Studovala som tam. Teraz zijem v rakusku. A tu hmm.
Tu su tie baby nejake divne zo ziadnou si nerozumiem a v podstate poznam len dve, kedze pracujem len s chlapmi. Je to hnusny pocit ked nemas tu kamosku a ani rodinu, fakt na hovno.