BB krém Garnier

skin 79

OK, beriem späť, fejky na BB krémy existujú. Ale odkiaľ vieme, aký pôvod má tovar predávaný na SK stránkach? Len podľa ceny, ktorá je vysoko nadsadená a prísľubu predajcu?

skin 79

Okrem toho, pozrite sa, za koľko sa mnou spomínaný krém predáva napríklad na amazone alebo na ebayi. Na ebay je viac predajcov, teraz som jedného našla, cena tiež 13 USD, pošta zdarma, predaných vyše 15tisíc vecí, 99,9 % feedback.

Na slovenských stránkach majú podozrivo vysoké ceny, čo je klasika.
Sorry, že vám na coolbeanz kazím biznis.

skin 79

Mirka, stránka je z Kórey. Balíček mi prišiel z Kórey, viem to podľa podacieho čísla. Originál BB krémy sa vyrábajú v Kórey. Angličtina je asi preto lámaná, lebo to nie je ich rodný jazyk. Fake na takýto lacný BB krém? Nie je to MAC kozmetika :D Pozrite si, za koľko sa to predáva v zahraničí. Stavím sa, že tie slovenské stránky kupujú tovar tiež od nich a dávajú si na to 100 % prirážku - typicky slovenský postup. Skôr si baby dávajte pozor na slovenskú nenažranosť.

Mirka1001

skin 79, nehnevaj sa, ale nesuhlasim s tebou. Prave som si prezrela stranky, ktore odporucas a nenajdes tam ziaden kontakt na predavajuceho. Tovar, ktory si si kupila pochadza z Ciny a je to s velkou pravdepodobnostou falzifikat, dokazom coho je aj lamana anglictina na ich webstranke a podozrivo lacne ceny. Zo Slovenska BB kremy mozete objednat na strankach coolbeanz.sk alebo bbcreamshop.eu. Baby, davajte si prosim vas na toto pozor. Nie vzdy lacnejsie je aj lepsie.

skin 79

Tiež mám z Kórey, stránka cosmetic-love.com
Sú tam podstatne lacnejšie ako na Slovensku. Ja som si kúpila ten Skin 79 VIP Gold s pumpičkou veľké balenie, cena 13 dolárov, obyčajné poštovné do celého sveta zdarma. Priplatila som si 2 doláre za poštu doporučene. Tu sa predáva ten istý za 23 €! Majú tam aj iné značky BB krémov, napr. Missha, Etude House, Skin Food atď. Platila som Paypalom, dá sa aj kartou.

sunny6

Bože nekupujte si Garnier BB krém je to strašný šit,sú naň velmi zlé recenzie. kupujte iba originál bb krém!
Originál bb krémy sú z kórei a hoja, liečia akné a iné problemy...

tvoja kvetinka

Mne trocha pomohol, kedže preferujem prírodný vzhľad. Jemne prekryje pleť, rozjasní mi pokožku a hlavne je ľahko rozotieratielný-netvorí mapy. Iba ak mám vyrážku nanesiem tam viac krému. Veľkou nevýhodou je pomalé schnutie vtedy vyzerá pokožka mastnejšie ale dá sa to jednoducho opraviť púdrom :).

sunny6

Aj ja ho mam a kupila som si Missha perfect cover na www.bbkremy.sk a je užasný fakt prirodzený, vonia tak babatkovsky:)) a vyborne kryje a napriek tomu nemam na tvari akoby masku, nikdy mi žiadny makeup nesadol tak dobre,vzdy som mala rozdiel medzi tvarou a krkom Ale teraz je tomu raz a navždy koniec:))))