Chcem sa naucit jest ryby...

Príspevok v téme: Chcem sa naucit jest ryby...
pytam sa

Prechadzam anorexiou, resp. snazim sa pomaly pridavat aspon nejake teple jedlo lebo uz niekolko rokov ziadne teple nejedavam (okrem caju...ano smutne)
ale, rozhodla som sa ze zaradim ako obedove menu RYBU kedze je to najlahsie maso (vraj) a preto som sa vas chcela spytat o nejake rady, aka ryba je najlahsia, kupila som nejake healthy living rybie palety z tesca tak dufam ze to je ok...
viem ze aj kuracie je lahke a vsetky ryby pri diete ale kedze zacinam a nechcem hned chytit relaps tak chcem zacat od najlahsej aby som zistila ze mi neublizila a ist dalej :) dakujem moc

pytam sa

jajka dakujem velmi velmi! dnes som si ju dala prvy krat, uplne najlajtovejsie, poliata citronom a so zeleninovym salatom ale pocity mam rozne no vkuse si opakujem ze to je light a nejde z toho pribrat...dakujem celkom mi to pomaha ked to citam aj od vas, aj keby to nemala byt pravda :))

jajka001_

špenát :)
ryb je vela, poskusaj vsetky mozne
pstuh, heik, pangasius, žralok, čokolvek
su aj rybie reštauracie, chod a objednaj si nieco
ryba je najlightovejsia naprirodno, dalej pecena, vysmazana uz menej
tiez su ryby v konzervach, udene, nakladane...hlavne su zdrave. japonci jedia stale ryby a su stihli, cize ryb sa nemusis bat co sa tyka vahy

saknoel

ako moze byt niekto anorektik ? andela ,si daj špenát a hneď ti všetko bude chutit,totiz spenat ma ucinky také,ze ti chuti jest . nato zacni jest mäso nemysli na to ze si tucná ,pricom si chudá jak sparatko . treba jest!