Pomozte prosim som stale unaveny

mária2

Colonix je složený z troch složiek,kapslí+vlákniny+čaju-pričom všetky tie zložky sú natur-byliny,takže žiadna chémia.

jaeny

lol123456789,vačšinou to spôsobuje znížená funkcia štítnej žlazy a to mi môžeš veriť lebo už to mám za sebou

lol123456789

Aka choroba alebo co moze sposbovat unavu yaku, ze ste unaveny len akoby psychicky chce sa vam spat, ale fyzicky ste v plnej vykonnosti?

jaeny

ahoj pepo3,pri nedostatku železa sa užíva AKTIFERRIN alebo dobré červené vínko,čučoriedky,čierne ríbizle...

lenkuch

Urcite to neodkladaj a hlavne nepodcenuj, chod k lekarovi na vysetrenie krvi. Mojmu priatelovi zistili z tych istych priznakov nizke zelezo. Urcite chod na vysetrenie.

ethel

veru veru,aspoň dva-tri litre denne,premôcť sa a aj si zacvičiť,hocičo,aj brušáky,mačací chrbát...pol hodinka denne ťa trocha nakopne,rozprúdi krvičku....

pepo3

V poslednom obdobi som tiez dost unaveny, nedokazem sa tak dobre sustredit, ako keby sa mi cely den snival, chyba mi vela energie a tento mesiac sa kvoli tej unave nedokazem ani dobre najest, mam dost sucho v ustach(kvoli tomu mozno aj nieco s jazykom, neviem) a nedokazem dlho rozpravat, neviem ci je to ta jarna unava, alebo nieco so stitnou zlazou.
Potreboval by som do seba dostat energiu lebo takto nemozem fungovat, viete mi nieco poradit? Dakujem