Mate nejaky kozmeticky hriech?

Geminocka

Pokracovanie clanku je online na geminka.blogspot.com
Ako ste na tom s tymito bodmi? :)

@Heatherka samozrejme, ze sa kazdy obcas dotkne tvare, myslela som to tak, ze by sa tvare nemalo dotykat zbytocne vela (a jasne, ze nerypat do vyrazok =) )

Heatherka

Nedotýkať sa počas dňa tváre rukami

ze ha ha ha, dotykat sa musime :Dved ked nas nieco svrbi. mohli to napisat prosto, nebabrat si do akne :D

paganstorm

asi najvačši kozmeticky hriech, že sa niekedy večer neodmaľujem, ked prijdem unavena z akcie, ale to sa nestava až tak často, max 1-2x v mesiaci

Amanda A

Zas to je blbosť brať niektoré veci ako zlozvyk

-napríklad niekto má problém s akné, tak sa snaží nechytať za tvár, preto že má akné-a síce SNAŽÍ sa nedotýkať tváre, kôli tomu, že vie o riziku ... nevidím tom žiadny zlozvyk

-na druhej strane, ja nenpoužívam make up, práve kvôli tomu, že sa často chytám tváre...takže tam je potom na človeku, zvoliť menšie zlo .... úplne na 100% sa nedá vylúčiť tak či tak všetky tieto "zlozvyky" z bežného života

blondula

liones.......presne !!!!!!! ja sa k tomu dotykam mojej tvare aj pocas dna a hlavne v noci,ked nemozem zaspat,chodim prstami po tvari a do vsetkeho nezvycajneho skrabem a rano sa nemozem nakukat,ze co mi to tam narastlo :DDD kedze je to zlozvyk,mali by sme navstevovat nejaku terapiu :DDDD

xy:)

veruze aj mne sa zda. som myslela, ze na mna vyskoci taky lajster, ze sa nedocitam a namiesto toho su tam napisane uplne banalne veci :D a aj tych je zufalo malo :D