mám nádej?

Príspevok v téme: mám nádej?
momo8

Ahojte, chcem vedieť iba váš názor. Jeden nemenovaný chlapec (momentálne má 23 rokov), si pred rokom zobral za manželku svoju o 4 roky staršiu priateľku. Začali spolu chodiť keď ona mala 19, on 15. Sex mali až po svadbe, obaja sú dosť nábožensky založení. Ja ho milujem, a chcem vedieť, či si myslíte, že mám aspoň nejakú nádej :(

momo8

Elise, nie urcite nie, urcite nechcem nic nicit pokial to nepride samo!!!!!!!! mne zalezi len natom aby bol naozaj stastny..vobec som nemala na mysli to, ze mu to budem rozbijat..chcela som len vediet, ci je nadej ze sa medzi nimi nieco "poserie" ..

Elise69

momo8, ak sa spoliehas len na ten fakt, ze dnes nieco takeho nevydrzi, tak pokojne cakaj aj do sudneho dna. Normalny clovek si nad tebou len poklepe na hlavu. Uvedom si, ze je zenaty a ty len stracas cas. To uz ini chlapi vymreli ci co ? Ci ako si to predstavujes, ze mu to manzelstvo znicis ?

jajkaaa

Ak lubi svoju zenu, neni o com... Ak ste spolu nikdy nehovorili o tom, ze by ste spolu mohli nieco mat, tak keby si to s nim zacala preberat, tak mozes prist o priatela... Na svete jevela chlapov, skus sa zamerat na tych co nemaju manzelku. Mozno ta na nom nieco pritahuje, ale to ze sa ti paci, nemusi byt hned laska... A to ze spolu spali az po svadbe podla mna nic v tvojej situacii neovplyvnuje.

momo8

Elise, nemusis hned urazat ;) bola to otazka preto, lebo vzivote inu babu nemal, a teda co viem, v dnesnej dobe, taketo moc dlho nevydrzi..

lulu22

tiež si myslím, že ak je nábožensky založený, tak rodina je pre neho prvoradá a neopustí manželku len tak..