Ako sa dostať do anorexie a bulimie?

Príspevok v téme: Ako sa dostať do anorexie a bulimie?
PaulínaTučná

Hlavu mám v poriadku, len chcem veľmi schudnúť,priateľ mi povedal, že sa mu nepáčim, a že ešte ak priberiem tak sa somnou rozíde, nechcem o neho prísť, lebo hoľúbim a priznávam, že odkedy sme spolu(4 roky)som pribrala mnoho mnoho kíl. Skúšala som tabletky, delenú stravu, diety, a nič. Prosím poradte mi ako nepočúvať hlavu a začať brutálne chudnúť, a nepočúvať žalúdok a nejesť...

iwa1

Ja mam priatela 3 roky...ked sme sa spoznali mala som 65 kg teraz mam 125 kg kvoli chorobe...a vravi ze sa mu pacim taka aka som on je naopak velmi velmi chudy a skor on si mysli ze ja ho opustim kvoli tomu tak sa napchava steroidmy...a tak...

alenka_maxova

co takto skusit pohyb?? Akoze viem, ze je to trosku nakladna vec, ale chod do fitnescentra a zadovaz si osobneho trenera! Ten bude s tebou pravidelne cvicit a nastavi ti jedalny listok. Tym, ze nebudes jest nic si akurat tak privodis trapenie neskor. Ak mas trosku zdraveho rozumu, pojdes na to pomalicky a hlavne s tym ROZUMOM....

lucia12336

ako sa dostat DO anorexie alebo bulimie?? dievca a ty vies ze to je DIAGNOZA???? do toho sa dostanes jedine tym ze nechces a hlavu by si nemala taku ako kedysi..
nezahravaj sa s ohnom.. co to je za chalana, on keby pribral tak by si ho opustila? alebo by si mu davala ultimatum schudni alebo ta opustim? ...

rybicka

A myslis si, ze ked skoncis vychudnuta ako z koncentraku (hoci tak daleko asi dotiahnut nechces, ale potom nad tym stratis kontrolu), myslis, ze potom budes pre nho pritazliva? Asi tazko! Potom budes vyzerat velmi staro a nebudes mat ziadnu energiu. Myslis, ze on chce byt tvojim opatrobvatelom? Nemyslim si.

Petka555

Caute... Mám 17rokov vážim 58 kíl ale moja výška je dost mala a to je 165cm...takze na moju priemernú výšku sa namna dost ulozili tuky:/ sama sa necítim pritazliva mám zlu náladu ked má chce priatel chytiť za bruško je mi to nepríjemne lebo sa strašne hambim:( nw uz som držala hociake dieti cvicila som zumbu ale moje boky a stehná nie nie zmeniť...poraďte mi prosím vás čo mám robit aby som sa cítila sama dobre psichicky ale aby som aj fyzicky nejako dobre vyzerala:)

petraR

Len to prosím ťa nerob :( zničí ti to život ....myslím že tvoj priatel je pekný kretén kašli naňho...na svete je vela iných čo ťa budú mať radi takú aká si :)

barbora15

spytaj sa najprv ci ta on naozaj lubi..teraz si pribrala,no mozes casom aj ochoriet, stratit vlasy, pribrat viac ci naopak velmi schudnut..to zakazdym ta bude chcet dopovodneho stavu?..a potom popremyslaj na kolko si vazis samu seba, ze si ochotna trapit sa v tejto chorobe , z ktorej niet lahkeho uniku..chudni zdravo pokial je to nevyhnutne...cvic a cakaj kym sa dostavia vysledky..

Portos

Stitna zlaza sa da zistit jednym odberom krvi u obvodneho lekara, myslim, ze si to mala uz davno urobit, aspon budes vediet na com si.
Aj ked musim povedat, ze to moze byt aj vekom, a vtedy len cvicit behat alebo si najst o triedu nizsieho frajera, ktory bude nadseny z teba aj ked si tucna...

eam

A si si istá, že máš hlavu v poriadku? Prečítala si si články od dievčat, ktoré s tým bojujú? Videla si fotky tých dievčat čo skončili smrťou? Čo už je to za lásku, keď sa bojíš, že ťa kvôli pár kg opustí? Uprav si jedálniček, viac zeleniny, ovocia, menej sladkostí a viac pohybu. A keď ťa ľúbi, nech s tebou cvičí, chodí na dlhé prechádzky atď.