Ako sa dostať do anorexie a bulimie?

Príspevok v téme: Ako sa dostať do anorexie a bulimie?
PaulínaTučná

Hlavu mám v poriadku, len chcem veľmi schudnúť,priateľ mi povedal, že sa mu nepáčim, a že ešte ak priberiem tak sa somnou rozíde, nechcem o neho prísť, lebo hoľúbim a priznávam, že odkedy sme spolu(4 roky)som pribrala mnoho mnoho kíl. Skúšala som tabletky, delenú stravu, diety, a nič. Prosím poradte mi ako nepočúvať hlavu a začať brutálne chudnúť, a nepočúvať žalúdok a nejesť...

pillli

Ok xy, ja som reagovala na ladidu :-) Normálne cez rok večeriam o 18.00, len som písala, že KEĎ CHCEM SCHUDNÚŤ, NEVEČERIAM, čo trvá tak max 10 dní, to mi snáď nezničí život

blondula

rozid sa s nim a uvidis,ako tie kilecka pojdu dole !!! .... inak si napisala p*covinu....TY SI NA HLAVU !!!! kvoli debilovi co sa mu nepacis chces schudnut ?? :DDD asi ta chce poslat k vode ked ti takto povie :D

jajka001_

ale hento ze som nevecerala som robievala kedysi, ked spis, hladna nie si:) jedla som naposledy na olovrant, ked som bola zufalo hladna, nesla som spat hladna, zjedla som kusok chleba s niecim

Maoam

jajka: ja si myslim, ze si este nenasla svoj typ, co ti skutocne sekne a co nie

to nie je len o type postavy, ale celkovo o vzhlade, osobnosti, charaktere, spada do toho velmi vela

ladida

maoam,mala som vlastne velmi dobry,mam muza vojaka a vcera sa mi vratil:) z podobnyh dristov o nejedeni je mi do placu,sorry,jedine,o funguje je cvicit a JEST zdravo...vacsina zien zdravo NEJE:))) skoda casu,to mi je jasne,verte tomu,comu verite.

ladida

maoam!ak ide spat o 21 a obeduje aj o 14,tak je to pruser!!!!opustam temu,od vysky totiz pracujem na oddeleni PPP a podobne temy poznam az az...