Postrekovane ovocie a zelenina v supermarketoch.

Iveta Michael

aisha5

no ťažká otázka,isteže máš pravdu..ja by som dieťaťu a už vôbec nie bábätku tiež nedala nič také...

ja by som ti snáď iba poradila to že kupuj pokiaľ môžeš zeleninu na trhu od nejakých spoľahlivejších predajcov,neviem či je to drahšie ale myslím že ani nie..

to Billa: ani v najmenšom nekupujem zeleninu v Bille,lebo tá reklama s Giuseppe je riadna fraška a vôbec sa to nezakladá na pravde.kks..vraj vždy čerstvé,to už hádam aj v Kauflande je lepšia zelenina...:)

anikam

kupila som v Lidli brokolicu, zabudla som na nu, po dvoch tyzdnoch som ju vytiahla z chladnicky - krasna, zelena...okamzite isla do kosa. Uz nikdy v Lidli brokolicu nekupim, vlastne uz ani neviem, kde mam kupovat :((((

Baira

To čo majú na vlastnú spotrebu nepostrekujú, ale to na predaj áno. A na trhoch často predávajú zeleninu kúpenú v akcii v supermarkete a vydávajú to za doma dopestovanú.

toixa5

Ja si tiez myslim, ze ludia, ktori pestuju doma svoju zeleninu a ovocie alebo drobni chovatelia, ze tiez nepouzivaju tolko chemikalii alebo ozarovanie, alebo hormony, ktore pichaju zvieratam...

Milky

tpch
Nemyslim si, ze ludia ktory konzumuju svoje vlastne produkty (zvierata), ich krmia antibiotikami a maju v pivnici chemicky labak..

tpch

presne tak, videla som viackrat, co davaju drobni pestovatelia na svoje vypestky :-D
Ciste chemicke laboratorium. Podobne drobni chovatelia zajacov, moriek a podobne-napchavaju ich antibiotikami a ked vidia, ze nieco ide skapat, rychlo to zarezu a daju na jedlo...

maruska123

hej, aj mali pestovatelia, ktori predavaju na trhoch, pouzivaju chemikalie a pesticidy...osobne par takych poznam