Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vyzivne na 15r.dceru

Príspevok v téme: vyzivne na 15r.dceru
zuzka0609

Dobry den.Mam 15 rocnu dceru,uz studentku strednej skoly.Mala som ju ako slobodna matka.Po 14rokoch som sa vydala za ineho muza,a mame spolu syna.Chcem si dat na dceru zvysit vyzivne od jej otca. myslite si,ze súd bude nejako zohladnovat to,ze uz niesom slobodna matka?ze mam rodinu?..nemam s tym ziadnu skusenost.dakujem.a co vsetko by som mala uviest do takej ziadosti. diky

jankaaaaaaaaa

ano, sud zohladnuje celkove prijmi aj vydavky v rodine a prostredi kde dcera zije. mozes argumentovat, ze dcera studuje na strednej skole a preto potrebujes viac penazi na jej vychovu, oblecenie, cestovanie, vzdelavanie..
ale sud hlavne bude brat do uvahy ake prijmi ma tvoj byvaly manzel a ake vydavky ma

roza

Súd asi bude zohľadňovať všetko. Našla som vzor návrhu ktorý by sa mohol hodiť - dala som do google Zvýšenie výživného pre maloleté dieťa, a hned v prvom článku je vzor návrhu, je adresovaný Okresnému súdu Hnúšťa a dal by sa celý opísať s malými úpravami. Ale aj tak by bolo dobré poradiť sa, nie hned s drahým právnikom, ale trebárs na nejakom sociálnom odbore. Ak si tvoj nový manžel dcéru neosvojil tak jej otec bude na ňu platiť dokiaľ dcéra neskončí školu a je jedno že si sa znovu vydala. Prečítaj si ten návrh, dosť sa dozvieš.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma.Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.