ako vypit 4 litre saratice?

Príspevok v téme: ako vypit 4 litre saratice?
peterssssss

Dobry chcel by som sa spytat ako je mozne do seba naliat 4 litre saratice.

Dostal som to kvoli kolonoskopii vraj prehanadlo len zbytocne podrazdi crevo, tak neviem lebo mne horke veci absolutne nechutia ale tak nejak by som sa prekonal.
No 4 litre??? som rad ked do seba nalejem denne 1,5 - 2 litre vody.

Rozmyslal som ze vypijem teda zexujem 1dc kazdych 15 minut to budem robit po dobu 8 hodin ale mam pocit ze mi to pojde usami von a uz teraz sa mi dvyha zaludok z tej horkej chuti

petul

a hlavne vela pite vodu...ak ste prilis slaby dajte si cisty vyvar (slepaci, hovadzi) ale len tu vodu....lebo sa hrozne telo dehydratuje,tak az nekolabujete...Ja som den pripravy vzladla v pohode ale v noci som bola taka slaba ze som skoro skolabovala...

petul

ta oblbovacia injekcia nie je od bolesti, ale od psychyckej pohody...budes lepsie znasat bolest....ale neviem akej si hmotnosti, lebo velku vyhodu tu maju ludia ktori su troska pri sebe, jednoduchsie sa im pohybuje s tou hadicou v crevach...Ja som strasne chuducka a na to ma aj upozornila lekarka, ze mam ostre klucky v crevach a bude to boliet...boli to fakt len v tych zahyboch...u mna to bola silna bolest asi tak cca5krat, uz ked tlacia hadicu po rovnejsom creve tak je dobre....A ten oblbovak je na to ze vlastne aj ked je to velmi neprijemne vysetrenie nemas z neho traumu...vlastne tu bolest na druhy den nevnimas tak ze bola nejaka strasna....
A co sa tyka toho prehanadla, 1 liter isto nestaci...creva musia byt uplne ciste...musi z vas ist skoro cira voda...mozno jemne zafarbena, vtedy je crevo krasne ciste a vysetrenie ide hladsie a aj lekar je spokojny,lebo vidi vsetko co treba a netrapi vas dlho

zzuuzzka

Chcem sa opytat, zajtra idem na kolonoskopiu, fortrans uz mam skoro v sebe, chyba mi este asi 4 dcl, mala som vypit len 3 sacky, a ten posledný mám doniesť. Neviete prečo? Ešte aj tam ho budem musieť piť pred kolono? A tiež sa bojím, že ked som vypila len 3 litre, ze nebudem dost vycistena. Mam cca 60 kil. A strasne sa bojim bolesti pri samotnej kolono. Ak ich poprosim, daju mi injekciu?

anonym_2137

Ja som brala fortrans a tam písali, že ho môžem ochutiť sirupom, alebo tou šťavou. Je to iba tekutina, ktorá aj tak vyjde z čriev aj s tou šaraticou. Nemala by ti ako skresliť výsledok. Keď budeš mať stolicu už len vodu, tak si daj posledný pohár čistý, keď chceš mať istotu a pokoj na duši.

anonym_2137

Čo ti poradiť? Keď nemáš na výber, iba šaraticu. Tak šaraticu. Skús ju dochutiť sirupom, alebo šťavou z kompótu. Ide len o to, aby si v črevách nemal stolicu. Neviem ako chutí šaratica, ale chápem ťa, ja som mala tiež problém ako vypijem 4 litre a chuťovo to nebolo až také hnusné ako ty opisuješ tú šaraticu. Držím palce:)

Petersssssss

Preto nie fortrans lebo mi ho nepredpisala ani nedoporucila.

Dnes som kupil 4l saratice.
Sice sa mam pripravovat az v nedelu ale reku vyskusam za 2 glgy ze co to je za lahoda.

Otvorim flasku pricuchnem pohoda ziaden smrad.
Prilozim k ustam dam glg dva a. ..... Fuj vacsi humus som v zivote nepil chuti to ako mydlova voda s horkym nadychom.
Otrasne este sa mi aj zaludok dvihol. ... A este som si musel aj usta ist vyplavhnut. Nech mi dakto vysvetli ako mam vypit 4 litre ked vypijem deco a musim grcat.

Ved je nemozne to vypit ide to zo mna z hora ako sa mam pripravit na kolonoskopii???