tetovanie obočia

biba

ahoj,ja mam obocko vytetovane rok,ale nie u kozmeticky,u tetovaca.je to super,ani na oprave som nebola.kedze milujem slnko,opalovanie,poctivo som si cele leto natierala obocko of30,aj 3x denne.to mi on hovoril,treba sa o to aj starat,obcas aj obstrihat...je to krasne :)

danielaaa

dievcata, preco si davate tu blbu metodu?? ja mam obocko normalne tetovane, farba drzi, dala som si to robit v okitobri a na pretetovanie som este ani nebola....

didi

Zuzka200, ja mam obocie tiez tmave, tiez som si dala robit ciarkovanim a zial tiez mi to vobec nechytilo. Dnes to zislo dole a nic..uplne nic ..koncom mesiaca mam pretetovanie co sa robi po mesiaci..no ale ved to mi moze robit nanovo. Nechapem preco mi to vobec nechytilo???

danielaaa

tak samozrejme ze mas, za tym si stoj, ak ti to neurobila dobre, ak mas svoje obocie a potrebujes len dokreslit a podotahovat, nemala si si davat tu ciarkovu metody, ved uvidis ako to dopadne daj vediet, drzim palce

zuzka200

no obavam sa toho že mi ta farba nechytila :( už je to tyždeň od toho čo som si ho dala tetovať--farba opadala, aj chrasty zmizli a pod tym skoro nič.. zaplatila som za to dosť, tak neviem či mam teraz narok na opravu alebo či mi vratia peniaze.. neviem :(

danielaaa

giga tetovaz obocia je premanentne tetovanie, t. z, ze vydrzi nejakych 5 rokov, poznam zeny ktore maju asi takuto dobu obocie tetovane a farba sa nezmenila, akurat dost vyslablatakze si to dali pretetovat

giga24

ahojte chcem sa spýtat, či sa tá farba časom nezmení na iný odtieň ako pri klasickom tetovani, že z čiernej ostane taká modrastá alebo do zelena