tetovanie obočia

zuzka200

noo ja dufam že mi ta farba opada skor, lebo teraz to je strašne tmave :/ a mam skušky na VŠ a rozne stretnutia tak dufam že do tych 4 dni to bude bledšie...

danielaaa

zuzka, tak super, ked sa ti to paci, ja som ho mala tmave asi tyzden az potom mi opadali chrasticky/ farba, ale mna to teda strasne bolelo :)

zuzka200

malickaaaaaa zatial to neviem nejako extra posudiť lebo to je ešte strašne tmave..až po tych 4 dňoch budem vidieť vysledok...ale tak vyzera to celkom dobre..ja som ho mala predtym tak dookruhla a to posobilo tak že mam taky vyhukany vyraz :) tak mi ho aj pretrhala a troška vyrovnala..ked sa pozeram do zrkadla tak si stale neviem zvyknut na ten novy vyraz čo mi to obočie dalo. ale to potrva len taky tyžden potom to už bude v pohode .. aj kamaratky mi to chvalia...:) tešim sa na ten konečny vysledok...

zuzka200

baby, dnes som bola u tej kozmetičky... najprv mi ho trocha upravila potom mi to natrela kremom na umrtvenie, dohodli sme si ako to ma asi vyzerať..dala som si to tou čiarkovanou metodou, pretože ja mam tmave obočie a veľa chlpov tak to bude vyzerať tak prirodzenejšie...teraz to je ešte strašne tmave tak take 4 dni musim počkať kym ta farba opada a potom budem vidieť vysledok.. a čo je najlepšie, vôbec to nebolelo :)

zuzka200

dakujem za rady :) buduci tyždeň sa už idem dať objednať ku kozmetičke...potom vam napišem ako to dopadlo a ako sa to hoji :)

malickaaaaa

hej no viem ved o laseri som pocula len som to este nevidela, ze ake to je velke ci by sa to dalo v pohode okolo obocia, vies co myslim aby mi nahodou nezobrala aj polku obocia :DDD