tetovanie obočia

zuzka200

nie je to na doživotie..je to len permanentné a malo by vydržať tak do 5 rokov...preto len permanentne, lebo ak by si sa v buducnosti rozhodla zmeniť jeho tvar alebo si dať nejak radikalne prefarbiť vlasy, aby nebol kvoli tomu problem..ono po čase začne blednuť, a potom sa ty sama rozhodneš či si ho daš dotetovať znova.stoji to cca 100 e...zaleži od salona...

jankaaaaaaaaa

tak urcite to je lepsia volba ako si dat vytrhat cele obocie a vytetovat cele na cierno a este v takom divnom tvare.

zuzka200

katka aj ja to chcem dotetovať do mojho...a tiež nechcem čiernu farbu ale skor taku silno hnedu.. hovori sa že obočie je ako ram k obrazu, a toto moje veru teraz tak nevyzera, tak preto ho chcem dať dotetovat..trošku sa obavam že budem vyzerať tak inak, že budem mať taky iný pohlad alebo ako to nazvať a že si budem na sebe dlho zvykať pri pozerani do zrkadla, ale myslim že to za pokus stoji :) verim, že isto to bude vyzerať normalnejšie ako toto moje teraz...

Katka54

Ja som bola na tetovaní obočia a môžem len odporučiť.
Ale ja mám aj svoje obočie, takže tetovať som si dala do môjho obočia, len na jednom mi chĺpky po nešťastnej situácii už všetky nedorástli a rozčuľovalo ma neustále dofarbovanie, ktoré sa mi cez deň aj tak rozotrelo.
Farbu mám tmavohnedú, nie čiernu. Liečilo sa to tak 2 týždne. Po 2 týždňoch už aj farba celkom fajn zbledla a neboli tam chrastičky. Tesne po tetovaní to obočie a farba je taká čierna, veľmi výrazná, ale ono sa to ešte vypigmentuje. Natierala som si to len lekárskou vazelínou, viem, že sa to natiera aj kalciovou masťou, ale mne v salóne odporučili vazelínu. Ešte ma čaká jedna korekcia, ktorá je v cene.
Ja som spokojná. Nemám to neprirodzene vykreslené, držali sme sa môjho prirodzeného tvaru.

zuzka200

pretože mi nerastu chlpky na viacerych miestach a jedno mam hrubšie ako druhe, tak či ho dame tenšie alebo hrubšie, preto spominam ten tvar..

jankaaaaaaaaa

ale ved si vravewla ze len si chces dotetovat svoje obocie. tak aky tvar obocia si mas vyberat? ved tvoje obocie ma prirodzeny tvar, tak celym pretetovanim sa zmeni

zuzka200

ja už som sa o tom radila s kozmetičkou a povedala že by mi to odporučila... a ona je šikovna, a že tvar obočia a čo ohladom toho si mam vybrať sama ale že mi povie a poradi či som vybrala dobre a či zle..mam si doniesť vlastny navrh, ona spravi tiež nejaky a potom to nejak skombinujeme aby mi to pasovalo a aby to vyzeralo prirodzene,,,