Aku antikoncepciu?

mačiatko1234

A aku antikoncepciu odporučate ak vylučime HAK, kondom a pharmatex? myslim ze už nič iné neexistuje a prerušovanu suloz by som neriskovala

jankaaaaaaaaa

klokanica: to ze to nemas doslova napisane v letaku, neznamena ze to tam nieje
mozno trebalo by trocha zapojit rozum a rozmyslat. pretoze veta ze hak znizuje vystelku maternice, ktora je napisana v kazdom letaku, znamena, ze vajicko sa nema kde uhnizedit, pretoze vysetlka maternice je priliz nizka nato.

Klokanica

Inak, este reagujem na to, ze antikoncepcia zabranuje uhniezdeniu.. ja to v mojej nemam napisane, iba ze zabranuje ovulacii.. A este jedna vec, to ze otehotnies a nasledne hned alebo za par dni potratis je pravdepodobnejsia ked HAK neberies- to sa stava zenam a su zeny ktore o tom ani nevedia a ver tomu, ze ak si niekedy mozno aj mala nechraneny sex s muzom a neotehotnela, jednoducho to mohlo znamenat, ze sa ti neuhniezdilo vajicko, lebo si otehotnela v nespravny den cyklu, nie vzdy je totiz maternica pripravena prijat vajicko- a to hovorim ak HAK neberies. To su dristy toto, aj ecka v potravinach su skodlive a uz vidim ako si kazdy produkt citas!!! Preboha, su skodlivejsie veci!!!

maruska123

tak z toho tvojho slavneho maitalonu som ja pribrala asi 6-7 kg za par mesiacov..

stale niektori nechapu, ze taketo veci sa nedaju odporucat, ze kazdy na to reaguje inak??

Heatherka

no a tu je presne to individualne.ja som mala ovela miernejsiu MS,mozno aj o polovicu a ovela menej bolestivejsiu.

no ja mam podozrenie na endometriozu.
v tomto to bolo pozitivim,aaj mne sa prestali mastit vlasy atd...

ale v psychickomrozpolozeni co sombola, depky, vylevy mi to bolo na nic :D