podprsenky + iné z victoria´s secret

lentta

Ahoj. Aj ja mám handričky od Victorie. Posielala mi ich sestra už byvaleho priatela. Asi 5 krat do roka posielala velke baliky. Zije v New Jersey. Kedze sme sa po 4 rokoch rozišli tak už nemám odtial veci. Veci su perfektne. Mam odtial spodne pradlo, tricka a tiez telovu kozmetiku, ktora je uzasne vonava. Bala som sa to objednat cez net lebo som nevedela kolko je postovne. Ako napisala Natalka je dost velke. Len pre seba sa mi to neoplati objednat. Kebyze si to objedname viacere tak by to bolo fajn. Rozdelili by sme si postovne a aj clo. Lenže je to komplikovane. Mohli by sme si to objednat kebyže nas je viac len clovek sa nemoze spoliehat či ta baba potom prevezme tovar atd. Ja by som chcela velmi. Ak by ste niektore suhlasili tak napiste. Pa Pa

natalka890

mam skusenosti prave teraz som si objednala, su perfekne kvalita paradna ja mam sice prsia 75 C - D takze neviem povedat co to spravi alebo respektive ako to bude vyzerat pri malych prsiach. Teraz som si objednala pyzamko, dvoje teplaciky troje mikiny troje tricka z kolekcie PINK, Naposledy som bola v amerike / Washongton / pred mesiacom tak som to aj vyuzila a nakupila si tam nieco lebo viem ze ked si objednavam cez net stoji ma postovne aj 90 eur a to len samotny tovar 300 eur. Objednat sa to da len zo stranky victoria´s secret. com a POZOR ceny su bez dph na stranke. Inak ja som to ani odtial nechcela objednavat lebo to postovne je naozaj strasne vela peniazkov:( a to nehovorim ze musis platit aj CLO co je 40% z ceny objednaneho tovaru. Nastastie ja som odrbakala colnikov povedala som ze sme to vydrazili za 20 eur. ale je to vzdy risk. ale na Slovensku ani v Rakusku neni obchod Victoria´s Secret. Maju ho vraj robit v Prahe tak som zvedava. Dufam ze som ti poradila