pomoooooooooooc

Príspevok v téme: pomoooooooooooc
bonprix

Prosim vas, mate niekto skusenosti s tym co vam blizsie popisem??? takze: vo vnutri, nie v posve,ale este hlbsie si prstami nahmatam nejake teliesko, nieco okruhle asi tak 3cm...ziadne bolesti nemam, menzes v norme, pravidelny....utekam k lekarovi ale najskor az o tyzden, lebo som odcestovana....je mi to zahadou a ani vyguglit neviem nic, kedze ziadne bolesti ani nic....akoze trapna otazka do publika: ale mozem si nahmatat embryo??? :DDDD (vopred sa ospravedlnujem ak je to hlupe, ale kto sa nepyta, ten nevie;))
dakujem za kazdu radu, navrh!!!!!

tpch

Mlada uz mala sex, ked ju napadlo embryo, takze zakladnu vedomost o svojich vlastnych organoch by mala mat.
Lenze ked takato vypatlana hlupana bude mat naozaj decko, to potom tato krajina dopadne...uz sa to prejavilo a bude to len horsie. Vsade tupci, kde sa len clovek pozrie..

J111

Dobry postreh, divne vypipanie:D A ja som sa uz tesil, ze ma to slovo neoslovilo, hoci mi z neho zostal nejaky divny pocit. Chuj... netreba ani vypipavat.

Heatherka

maruskaaaaaaaa :D jak si ty vypipala slovo chuj.vinu :D ????? ze ten zaklad CHUJ tam ostal :D ci to jedno ako sa to vypipava ?:D

jajka001_

najprv ma zarazilo ze si tam pcha ruky
potom ze chce utekat k lekarovi
ale to embryo, to ma zabilo :DDDDD
diky za vylepsenie vecera

sea_water

anezka - a ty si tu ta najmudrejsia, len kvoli tomu, ze mas vysoku skolu? si asi riadne nafukana vysokoskolska hus, akych som uz stretla tucty, ktore sa nevedia vpratat do koze kvoli svojmu diplomu, hlavne, ze sa nedokazu uplatnit v praxi, a napriek tomu pohrdaju ludmi, co maju ,,iba,, strednu skolu. ubohe...