nohavicky s vypchavkami

ele

je to anonymne, nemaj o mna obavy, clovek netolerantny musi byt frustrovany, to slovo nie je az take zle, aby sa druhy urazal, kazdy sme obcas frustrovani. Nepovazujem za prirodzene nosit beton v tele, ani omietku na tvari, tak dufam, ze som pre teba dost normalna ..

beskyd

ja ti neviem, niezeby to bolo nejak dolezite, ale vyraz "frustracia" by som na adresu inych osob na mieste zeny ktora nema problem dorabat sa chemiou a vyrabat si vacsie prsia a zadky velmi nepouzival, ani na mieste tej, ktora to povazuje za standardne alebo ziaduce.. teda jedine anonymne alebo po uisteni sa, ze ma nikto nepocuje:)

beskyd

ja ti neviem, niezeby to bolo nejak dolezite, ale vyraz "frustracia" by som na adresu inych osob na mieste zeny ktora nema problem dorabat sa chemiou a vyrabat si vacsie prsia a zadky velmi nepouzival, ani na mieste tej, ktora to povazuje za standardne alebo ziaduce.. teda jedine anonymne alebo po uisteni sa, ze ma nikto nepocuje:)

ele

aj clovek sa transformuje, mozno je to prirodzena evolucia, dufajme ze nie, nezaoberaj sa druhymi, zacni od seba a svojich deti ;)

ele

pozri, ja som vyrovnana a spokojna s tym co mi priroda nadelila, preto nesudim druhych, zato podaktori tu z vas evidentne trpite nejakou zvlastnou frustraciou, sarkazmus to ano, ale odtial-potial, trosku tolerancie by nezaskodilo ;)

beskyd

elle, niektori sme si nezvykli ani na to:) ale vacisna si zvykla na maskary, omietky, zvykne si aj na umele prsia, push up zadky, botox, silikon, aj na ten spominany beton postupom casu, nepochybujem o tom.. este keby ste namiesto seba do tej spolocnosti posielali nejake umele babiky na solarny pohon s proporciami presnymi na milimeter podla casopisu a s vasou podobiznou (ak bude tato aktualnym modnym trendom povazovana za akceptovatelnu),to uz by ste boli uplne dokonale:)