Rada chlapovi

Beznádej

Viem že je rozhodnutie na nej.Chcem urobiť všetko,mám rád deti a neviem si predstaviť život tak ako je to teraz. Požiadal som o pomoc poradňu ale bez ochty manželky to nejde. Stále neviem na čom som. Ja som jej raz odpustil

devila

Alenka a môj názor je,aby sa pokúsili o zmier ešte,majú deti.Nechem sa vyhovárať na deti vôbec,al erozchod by bol jednoduchší keby boli slobodní,nie?

alenka_maxova

devila, je mi jasne, ze tu nikto necita moje myslienky a ze nemusi byt hned jasne, co som tym "papa" myslela. Nikomu sa nevysmievam, len si myslim, ze ak pocas manzelstva mal aj dalsi vztah (hoci mozno pekny a mily a platonicky a neviem este aky), zrejme v tom manzelstve cosi nefungovalo. V takom pripade je lepsie pre obe strany rozchod. Ale to je len moj osobny nazor :)

jajka001_

a dufam ze sem nenapise tvoja zena ze nasla manzelovi sms od frajerky, lebo tu ju baby presvedcia, ze ten kto podvedie, podvedie zas a nema zo seba robit handru:)
daj tomu cas a ber ohlad na jej city, musi si byt fakt ista ze to bude mat zmysel

mate59

chod za manželkou, odpros ju, vysvetli jej svoje pochybenie,sľúb jej čo ti na to povie,povedz jej, že by ste si zničili manželsvo, deti by prišli o otca,ža sa každé druhé manž. na SK rozvádza a to by ste nechceli a slub jej že do smrti budeš sekat latinu, toto budeš mať ako príručku.

jajka001_

nesmies sa vzdat, daj najavo ze ti to je luto, ze sa ozaj nic nestalo a chces s nou ostat. mate deti, verim ze ked ju prejde zlost a nenavist v akutnej faze a zacne rozmyslat co dalej, da ti sancu. nakoniec, ste navzdy spojeni detmi, takze sanca tam je. ak uvidi ze naozaj o nic neslo, odpustí ti. ak v tom vasom vztahu neškrípu iné veci.

devila

No napísala si prečo siradšej nedáte papa ...To ako by si sa mu vysmievala.Odborníčka niesom,urobil chybu tak musí teraz pykať,uvedomuje si to a chce niečo urobiť.Chce to čas na predýchanie,ak sú obaja rozumní tak sa o tom môžu porozprávať, teda ak ho vyhodila bude mať on čo robiť.