Možno hlúpe,ale . . . ako na chlapa?!

Príspevok v téme: Možno hlúpe,ale . . . ako na chlapa?!
marianka869

CHlap,ktorý je zvyknutý manipulovať so ženami ,omotávať si ich okolo prsta hrou na slušného,tichého a po láske túžiaceho chlapca,a tým ich dostať do postele.naozaj tichý,ale velmi sebecký,bez výčitiek.Kedysi aj mňa na to namotal,no už som dávno za vodou...Sme stále priatelia,no priťahujem ho jedine sexuálne,a chce ma stále len pretiahnuť(znova).AKO ho namotať,tak,aby ma mal rád,aby som mu začala chýbať? ...aby ma nebral len ako ženu ktorú chce pretiahnuť,ale ako kamarátku,s ktorou sa chce stretávať?Nechcem nič viac,len ako ho poblázniť,mať ho za kamaráta,no popritom ukázať mu aké je nepríjemné ked s ním niekto manipuluje.Vie niektorá z vás kočky,ako na to?...

marianka869

Maoam

robi lepšie to,že vie lepšie držať jazyk za zubami ako ja....Neprezradí o sebe tolko,ako ja..nedôveruje mi ,nezdôverí sa mi s niečím čo sa týka jeho citov...sám od seba...iba ked sa ho spytam..odpovie mi niečo skor take neutrálne..akoby nechcel,aby som sa k nemu dostala bližšie.pričom ja svoje city neskrývam,otvorene poviem svoj názor a postoj,a aj svoj dojem z istých vecí

marianka869

Maoam
Tie rady od teba sú super,dakujem ;)... to ma štve,že je silnejší odomňa ... aach...toto sa mi ešte nestalo..vieš čo..ani neviem ako....od malička,počas puberty,vždy som dosiahla čo som chcela,správanie od ludí aké som chcela....časom som si takto "zdomestifikovala"ak to môžem povedať rodinu,roznych znamych a pdoobne....

lillia

tiez si myslim, ze by si sa mala na chvilu odmlcat. ale napr. stylom, ze ti zavola a milo mu povies, ze teraz nemozes ze mu zavolas o 10minut. ale samozrejme uz sa neozves. alebo si dohodnes stretko, a potom ho zrusis

marianka869

gradiela
denne manipulujem ľudí vo svojom okolí... tento človek je prvý v mojom živote,na ktorého nemám.

gradiela

ak ste spali spolu len raz tak to nebolo bohvie co... . Uz len tym ze pytas rady na fore ako byt taka a taka je znak neuspechu. Aby si niekoho dostala na kolena, musis to mat v krvi, v povahe, v pohyboch, v osude alebo ako to nazvat. Tu ti niekto da presne rady, chovaj sa tak, odpovedz tak, potom neodpovedaj, vlasy hore, nohavice dole, rychlost akou mas zmurkat a pod.
Ty nie si manipulatorka a ani nou nikdy nebudes.

Maoam

myslela som si, ze to bude nejako tak

ak ste si velmi podobni, tak ste mozno aj superi na jednej urovni a mozno ho pritahujes viac, ako len sexualne, ako manipulator ti to ale iste neprezradi

ako sa k nemu priblizit, tak to sa da cez jeho slabinu (ak vies, aku ma, kazdy clovek nejaku ma), ale vsetko, co pises, je take dost negativne, na ten styl, ze sa mu chces pomstit atd, to je o nicom, nikto nema rad, ked ho niekto zranuje alebo na neho utoci, uz hocijakym sposobom.
Silnu osobnost zaujmes najskor tym, ze si za kazdu cenu svojska, sama sebou a nejdes s prudom, proste si 'ina' ako sedy priemer. Ale to musis mat v sebe, na to sa neda hrat...

Bud to mas, alebo nie, to takzvane 'flair'.

Nesustreduj sa tak na neho, cim menej sa budes na to a na neho fixovat a cim viac budes zit vlastny zivot, tym lepsie.
Prestan sa mu nejaky cas ozyvat. A ked sa potom ozves, tak len kratko, sporadicky.

Vzdy bud sama sebou. Nehraj sa na niekoho, kym nie si.

marianka869

Maoam-presne toto mi nedá pokoj,a rozmýšlam nad tým,že ako môžme byť tak dlho kamaráti.Píšeme si o všetkom,stále sa máme o čom rozprávať...Sme v podstate rovnaké osobnosti,manipulátori...No on väčší,jasné...

O tieto vlastnosti sa presne snažím :) ..byť vyrovnanou,aby muž nevidel slabé stránky...ale potrebujem niečo viac..niečo,čím ho fakt k sebe pripútam(ako ku kamarátke)..a na toto neviem prísť...