Pocas sexu neustale trenie/palenie

Príspevok v téme: Pocas sexu neustale trenie/palenie
veronicka2

cavte, mam 23 rokov hak neberem. chranime sa kondomom. sex. som aktivna 4 roky. Problem je v tom ze vzdy pri prvom vniknuti mam nenormalne bolesti a niekedy ho davame dnu aj 5 minut....inokedy vsetko ok. vacsinu vsak nevydrzim dlho lebo stale citim trenie gumy o moje vnutro....uplne hnusny pocit. priatel tvrdi ze nic neciti a jemu to ide hladko a klzko. lenze mne vobec. som aj dost vlhka a pouzivame aj lubrikacny...a nic. nepomaha....skusali sme aj viac znaciek a nic. dalsia vec je ze nevydrzim dlho max pol hodinku a cele vnutro ma uz mali z toho ako je to zodrate...
nechapem. nechcem sa chranit inym sposobom. neviete podarit co to je? dakujem

veronicka2

neviem, je to uz asi jedno nik tu nema podobny problem pomoze len dr potom napisem co mi vyslo vo vysledkoch. dakujem za komentare aj tak :)

veronicka2

a este som chcela povedat ze pred vcerom bolo vsetko predohra dlha vsetko a bolelo to a dneska sme sa len tak rozhodli ze rychlovka bez nicoho len tak a v pohode vsetko. nechapem to ale radsej zajdem na vsetky testy k dr.

Maoam

tak striedanie je pre mna raz tak, raz onak, cize 50:50, teraz pises ze 90% stykov boli, tak neviem kde je pravda teraz, daj potom vediet, co povedal lekar, ci nieco zistil, vdaka!

veronicka2

no nieje...lebo mna to boli 90% stykov. :D ale to zisti dr len som chcela pocvedat ze raz za cas sa stane ze to neboli...

veronicka2

no dneska sme skusali znova...a nic ma nebolelo nic ma nerelo nic som neprijemne necitila...nechapem to. mne sa to takto stale strieda inokedy nevladzem a inokedy pohoda...
neviem ci je to cyklom alebo co, ze ci inokedy mam viac sekretu inokedy menej ale to pochybujem...

malickaaaaa

ahoj, ked som citala ako si opisovala tvoj problem tak sa mi podoba na ten moj akurat s tym ze, ja som mala normalny vytok ako vzdy len trosku krvavy a to bolo asi 3 dni.
To palenie mi doslo pocas sexu, nikdy predtym som take nic nemala. Potom som dostala menzes a este neviem co bude dalej. Pri dalsom styku zistim ci to bude palit alebo to preslo. Problem je ten, ze ja to nemam z kondomov :(

Vie niekto poradit ohladom infekcii??
stalo sa vam ze vse bolo ok, ziadne vytoky nic a predsa tam je infekcia??

vdaka

Nelina27

veronicka, aj mne sa to stavalo s kondomom, no netrpela som kvoli tomu, proste sme ho prestali pouzivat a chranili sa inak, podla mna to bude nejaka neznasanlivost na latex alebo co, aj tie latky ktorymi su napustene kondomy tomu moc neprispievaju... skus par razy bez kondomu a uvidis ci to bude ok

veronicka2

....a otehotniem...
ved to si hovorim ze ci je lepsie byt tehotna alebo vydrzat. nic pockam co povie dr lebo asi nikto nema podobne skusenosti.