Pocas sexu neustale trenie/palenie

Príspevok v téme: Pocas sexu neustale trenie/palenie
veronicka2

cavte, mam 23 rokov hak neberem. chranime sa kondomom. sex. som aktivna 4 roky. Problem je v tom ze vzdy pri prvom vniknuti mam nenormalne bolesti a niekedy ho davame dnu aj 5 minut....inokedy vsetko ok. vacsinu vsak nevydrzim dlho lebo stale citim trenie gumy o moje vnutro....uplne hnusny pocit. priatel tvrdi ze nic neciti a jemu to ide hladko a klzko. lenze mne vobec. som aj dost vlhka a pouzivame aj lubrikacny...a nic. nepomaha....skusali sme aj viac znaciek a nic. dalsia vec je ze nevydrzim dlho max pol hodinku a cele vnutro ma uz mali z toho ako je to zodrate...
nechapem. nechcem sa chranit inym sposobom. neviete podarit co to je? dakujem

veronicka2

ako ja si myslim ze je to v kondome (ale nie alergia na latex, ale skor to ze je to guma...)
obcas skusame aj analny sex (samozrejme ze nestrriedame, robime bud to alebo to...) no a robievame to bez gumy a neni problem. ale raz sme sli s gumou a ja som myslela ze zomrem to bolo strasne....ja som presvedcena ze ak nemam daku infekciu co zisto Dr tak to je preto ze je to guma... to je jedno ze je lubrikovana ale je to cudzie teleso a nie ludska koza... lenze ja ist nemozem na hak koli tym problemom co som mala a riskovat nebudem ani za svet... ja neviem ci mi je sudene trpiet alebo co :(

Maria222

Veronička
nesexuj a nebudeš mať žiadne problemy. Je to take ťažke s tým skončiť? Je život iba o sexe vo vzťahu? Kašli nato a tvoj partner ak nebude suhlasiť nech si ide kam chce. Mne ak niečo robi problemy tak to enerobím prečo nasilu?

emanuelita

Neboj sa niesi v tom sama...a nepoteším ťa ani doktori si väčšinou nevedia dať radi s týmito problémami...no ja na rozdiel od teba mávam stále výtoky...

veronicka2

tak potom si uvedom, ze mam vztah na dialku a sex raz za mesiac, kebyze ho mam 6x denne nepoviem ale raz za 31 dni?...tak ako chapes....som normalna zenska co ma rada sex a svojho priatela....raz je dost malo nemyslis? ci mam prejst na lepsie reisienie 0 stykov za mesiac a bolesti tak ci tak....
ved ja sa snazim prist na koren veci, ci niekto nemal podobny problem a ako ho vyriesil. vzdat sa sexu je najlahsia cesta ale problem ti nevyriesi skor ho odsunies nabok...

veronicka2

tpch. myslela som tuto temu normalne, pisem tu vsetko co mam ako to citim,aby sa na moj problem mohlo ist vylucovacou metodou...a nie mi dat takuto radu. ja idem k dr ale az o par tyzdnov skor ist nemozem (menila som dr a ich pravdila vravia ze som pacientkou od nasledujuceho mesiaca...ja by som sla velmi rada a vas tu neotravovala ale nemozem) preto som chcela vediet ci nevie niekto poradit. a ja som len pisala ludom co mi davali typy co zmenit tak som im odpovedala ze sme menili vsetko a nic :( ja som tu nechcela mudrovat a neviem co....

moam- ano to je v pohode mne je jedno ci budem sulozit pol hodinu alebo 10minut, ide o ten pocit ze to mam aj ked to robim pol dna aj ked chvilku :( citim to trenie a ten prvy vnik je neskutocny to ma boli ako das.... mne nejde o sulozenie den noc nonstop mne ide o sulozenie bez bolesti :(