Neustále nafúknuté brucho

Príspevok v téme: Neustále nafúknuté brucho
xenia 8887

zdravim vas. mam taky problem ze mam neustale nafuknute brucho cely den. vyzeram ako tehotna. fakt uz mi milion ludi povedalo ze ci som tehotna a potom ked sa dozvedia ze niesom tak sa cuduju co mam take brucho...
problem je v tom ze nejem ani vela praveze jem 3x denne. rano sa snazim jest musli cize vlaknina tam je jem aj ovocie pocas dna a na obed jedavam bezne veci (ziadne fast foody a pod) nezjem vela no brucho mam take akoby som zjedla za vagon. ked len pijem tak to iste. vypijem deci vody a hned brucho... nechapem to. uzivam aj probiotika a nepomahaju. neviete co to je? dakujem mam 23

Súvisiaci obsah

Gizzz

Ja mam taky problém uz ale pol roka .. opuchlo mi brucho a neodpucha .. uz pol roka . Robila som si tehotenské testy .. tehotná nie som . Lenže uz tersz opucham alebo teda priberám všade .. je to hrozné. A v posledných dňoch mam bolesti pri pohlavnom styku je to strašne naozaj ,. Dnes som bola u chirurga no utiekla som odtial co som sa bála ze co mi bude robit a co mi vlastne je. Nechala som tam aj kartičku poistenca

pomocnica

bee_1- pár krát či raz? :D

ale proste keď sami neviete zistiť príčinu nafúknutého brucha, tak choďte za doktorom.

bee_1

skus espumisan ja som ho sice skusala len parkrat raz ale pomohlo :) a ked chces lacnejsie tak tu -odkaz odstránený-
a kupis lacnejsie :)

MonPiqueNique

Ahoj,

ja som mala tiez troska problem s nafuknutym bruchom a niekedy ma trapilo aj travenie. Zo svojej skusenosti mozem povedat, ze mi pomohlo ked som svoj jedalnicek dost zasadne zmenila a teraz je jeho zakladom rastlinna strava, co najmenej masa a mliecnych vyrobkov. Takze, mozno namiesto kupovania probiotik, by som skusila jest vela zeleniny a ovocia, celozrnne obilniny, mozno trocha strukovin (s nimi opatrne kedze tiez mozu nafukovat). A samozrejme obmedzit sladkosti, kedze rafinovany cukor prave nepomaha traveniu... Sladkosti sa daju vyrobit aj doma a zdrave, alebo aspon zdravsie a lahsie varianty.

Pridavam link na moj blog monpique-nique.co.uk kde publikujem hlavne lahsie recepty zalozene prevazne na rastlinnych surovinach a s co najvacsim podielom prirodnych potravin. Je sice v anglictine ale mozno bude inspiraciou.
Mon

silvika32

vyskusaj prirodne probiotika vita biosa, mne pomohli pri naduvani, je to vytazok z bylin maju ich na vitarian.sk

Gima

Pomôže, ked do stravy zaradíš jogurty, cmar, kefírove mlieko - acidofilné, znižuje kyseliny v žaludku. Zarad do športu plávanie, bicykel, kardio a brucho sa vyrysuje. Prikladaj si na brucho termofor.

pomocnica

098765miri 89-tak keď je to až také, tak podľa mňa sa nemáš vôbec za čo hanbiť, keď by si s tým išla k svojmu lekárovi. Keď ťa už púšťajú pred seba, tak asi je v tom niečo a to niečo sa určite podarí doktorovi zistiť. :) Držím prsty. :)

098765miri 89

Ahojte mám 18 a brucho niekolko x za deň ako v 8 mesiaci. Z ničoho nič. Vyzeram ako keby som už mala ísť na sálu. Ludia ma pustaju pred seba. Nieje to stravou ani zeby som mala problemy. Len to u nikoho nevidim. Bol už niekto s tym u obvodneho prosim? DAKUJEM MOC ZA ODPOVEĎ

Demlo

Ahoj mam 17 rokov mam nafúknuté brucho ale niesom tučný mam štíhlu postavu len to brucho je ako keby nafúknuté. A pritom cvičím už dlhší čas aj brucho je vyrysované ale proste je veľké keď je uvoľnené nechápem prečo. Môže to byť v Strave ?