obmedzeny clovek

J111

Takze, taky obmedzeny clovek nerozmysla celkovo, ale len obmedzene, vacsinou len v suvislosti s tym, co sa jeho priamo tyka. Co sa ho netyka, neriesi. Nerozumie vtipom, nema zmysel pre humor, nevidi veci v sirsom kontexte, zaujima sa len o materialne veci, vobec ho nezaujimaju duchovne veci, napr. Jezis, Budha a pod. Na co mu to je? Na prd. Vsak ani ja sa o tom nezaujimam, kaslem na to, preco do kelu by som to mal riesit. Hlavne je mat plne brucho a tiez vsetky vtipy clovek nemusi pochopit na prvykrat:D

jvc

jajka na trapasy sa dost tazko zabuda, tak niektore veci radsej nerobim a radsej budem zit s tym, ze som obmedzeny ako so spomienkamy na xy trapasov :)

nijaky26 - casto sa zasnim (zahladim), ale to preto ze nespim dobre v noci. Lucidne sny su myslim nieco ine (su to sny ktore si uvedomujes a mozes riadit).

Meretseger

Milý zlatý, keby som na seba vzťahovala všetko, čo mi povie mama, tak som totálne obmedzený šialenec s IQ hojdacieho koníka neschopný fungovania a vlastne by som ani nemala existovať :D:D
Tiež som zakomplexovaná, ale z tohto si ťažkú hlavu nerobím (teda, UŽ nie, donútilo ma to vyhľadať odbornú pomoc a práve to mi pomáha). Hlavne si niečo nevsugeruj!

nijaky26

xy :) ano povedala mi to moja mama. inak ja mam trosicka este komplex menejcennosti z minulosti mi to este ostalo, tak mozno preto vsetko zle som stahoval na seba aj ked to nebola pravda.
meretseger vdaka.:)
inak uzivam sedatif pc a ten mi dost pomaha.

xy:)

ved pise, ze mentalna... podla mna mentalne obmedzeny clovek proste nedokaze chapat iste veci, ma svoje zauzivane principy a tym to hasne. uz ti niekto povedal ze si obmedzeny?