Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Meizitang.....na chudnutie

kkk11

kosatka, aj ja by som poprosila originál stránku. Ja som ich asi pred cca 5 r. objednala z jednej stránky, a schudla som viac ako 20 kg z nich, ale už tam tá stránka nie je. Vopred ďakujem

nikkkab

dobrý den prajem
...kosatka... chcela by som vas poprosiť o adresu odkial ste produkt objednali, chcela by som si objednat ale neviem kde by som zohnala original
dakujem krasne :)

kosatka

Takto presne pred rokom som si na tejto stranke nasla mnohe informacie o Meizitang Botanical sliming soft gel, aj som si objednala z odporucanej adresy. Rozbiehalosa to tazko, ale nakoniec som po roku o 20 kilov lahsia. Teraz koncim a uz od oktobra pravidelne nabieham na cvicenie, aby som si figuru udrzala aj po vysadeni pripravku. Pisem len preto, lebo som si to pred rokom predsavzala, lebo viem, co to je, ked niektoo marne hlada... Odporucam.

BOOMCAFE-cz

Zabývám se principy nabírání váhy soukromě mnoho let. Z povahy duchovní jde o blokování životní energie v partiích, které objemově narůstají. Přes ně neprotéká určitá část prány, blokuje se v nich a vytváří to tyto tzv "buněčné přehrady", které se navenek interpretují jako fyzická nevzhledná hmota - tuková tkáň. Má to také přímou souvislost s vlastním uvědoměním a harmonií celého čakrového systému. Rozhodující úlohu tady mají strachy, které si neseme z minulosti. Ty vytváří mentální zarážku pro protékání prány přes fyzické orgány a vytváření ochrany. Ano, ony tukové tkáně jsou pro člověka psychickou ochranou, ikdyž je vnímáme velmi negativně. Pokud by totiž neexistovaly, celkový psychický stav by se rapidně ještě zhoršil. V tukových tkáních jsou uloženy všechny naše negativní emoce a tzv. "náklad z minulosti". Hubnutí je ryze mentální záležitost. Nemá to prakticky s nadměrným příjmem potravy jakékoliv spojení. Během mého života jsem i já vyzkoušel kdeco. Poznal jsem kombinaci 3 nejúčinnějších hub Čínské medicíny a to Reishi - Cordycep s Lví hřívu. jsou to snad jediné 3 preparáty, které umí ve spojení aktivně komunikovat s tělem, ale nejen s tělem. Na úrovni energetické jde o unikátní kombinaci, kde se působí na tělo - duši i ducha zároveň a přesně vyváženě. Mám na tomto serveru dnes více reakcí, protože jsem z apomocí nich definitivně vyřešil všechny své zdravotní problémy. Pokud bude potřeba, pomohu. Klidně se ozvěte na: boomcafe.cz@gmail.com

Madlenka

Brala som to 3 mesiace. Neschudla som nic, resp. Cca 3 kg. Momentalne sa rok liecim na zaludok podkodeny s najvacsou pravdepodobnostou tymto zazrakom. Zvazte si rizika. Bola som sprosta a teraz si vychutnavam vysetrenia na Gastro.

lejluska

Baby z tej mailovky co pisete - je to este aktualne? Mne nikto odtial neodpoveda... nejake ine typy odkial objednat?

bbb94

ahojte, na tej adrese ktoru uvadzate, kolko stoja tieto pripravky ? aj s postovnym ? Nechcem jej/mu pisat, ked o tom nic neviem. Dakujem