Meizitang.....na chudnutie

KatkaJ

Aj ja som si objednala na botamnic.slim1@gmail.com
a bola som spokojna. Za tri mesiace som si upravila jedalny listok takmer na idealny a schudla som 7 kil. Viac mi nebolo treba :-)

Baku1

Ahojte, ja som si na tej adrese, co tu odznela (botamnic.slim1@gmail.com) objednala Meizitang, najprv som myslela, ze to je zas oj.b a skoro som sa na to vykaslala. Ale potom som si povedala, ze ked som s tym uz zacala a stalo to prachy, douzivam to jedno balenie. A po skoro troch tyzdnoch som zacala naozaj chudnut, sice na moj vkus pomaly, ale po douzivani prveho balenia som mala uz o 2,5 kg menej. Objednala som si teda dalsie, pani mi aj poradila a teraz pred "plavkami" som skusila tie najsilnejsie Meizi Evolution. Je to sila, poviem vam, s tymi som zhodila za mesiac skoro 7 kil. Ale dlhsie sa uzivat nedaju, lebo sa z nich zle spi :-)... Ale dobre miluje :-))) A teraz som uz asj spokojna so svojou vahou, aj dobre spim. Budem rada, ked to vydrzi :-)

botSliming

Baby a nema nejake vazne neziaduce ucinky ten Botanical Sliming? Mam verziu strong.Bojim sa zacat uzivat.Ci mi nebude zle.Az neodpadnem kdesi.Ake ma vlatne neziaduce ucinky? Dakujem.

nini002

Ahojte babu potrebujem zhodit 17kil skusala som ACAi s ameriky cvicim a jem zdravo no za dva mesiace som dala dole len 5kil brucho mam okruhle ako tehula mozte mi prosim poradit ........ak nekto predavate tie tablety tak za aku cenu a nechcem zaden fake naozaj potrebujem nieco co naozaj zacnem chudnut dakujem

ivon178

Cawko chcem sa spytat na tej adrese co tu uviedla puki11 kupoval uz niekto z botanic.slim1@gmail.sk?? ? Ma odtial niekto ten zeleny \"zazrak\":)?? Uz s tym mam skusenost len sa bojim aby som neobjednala nejaky fake kedze je toho plny net...

miki44

Efedrin? :-))))
Botanical slimming soft gel ma styri verzie, vsetky styri som vyskusala na vlastnej kozi, nakoniec som skoncila pri prvej, najslabsej, lebo tiez sa mi z nich zvysoval tlak, ale pri najslabsich sa to dalo zniest. Chudla som pomaly, ale stale. za 14 mesiacov som schudla 31 kil.
Trosku som sa o to zaujimala a tak sa mi podarilo zistit, ze umely pridavok (vyrobeny v chem. labaku) je v najsilnejsej verzii Meizi Evolution, ale zdravemu cloveku prakticky neublizia, ak sa neuzivaju dlhodobo. Ale ani v tych nie je efedrin, ale sibutramin, ktory sa donedavna aj u nas normalne pouzival v liekoch na liecbu obezity. Ale s tymi sa da schudnut tempom aj 10 kg / mesiac... Take tempo je vsak neskodne len u ludi s minimalnou nadvahou, nie napriklad s 50%-tnou...

lia-levica

zdravím,no pre všetkých teraz jedna dôležitá informácia o tomto prípravku:vedeli ste vôbec že obsahuje sterodid efedrín? aj preto začína chudnutie,aj preto cítite viac energie,lebo je to doping.u nás inak efedrín zakázaný,ale aj ja ich užívam a chudnem,len mám pekne rozšírené zrenice :) len je zaujímavé,že to neuvádzajú v zložení ked hlavným zdrojom je efedrín

Puki11

Botanical slimming soft gel som si po precitani pragmatickej casti tejto diskusie :-) a po dlhom vahani objednala. Uz som vyuzivala 4 balenia, zatial som schudla 14 kil, naozaj vyborne potlaca chut do jedla, uz sa nepotrebujem po veceroch "dorazat" obsahom chladnicky. Kto chce poradit, bjednavam si ich na Slovensku, nie v UK, na adrese botanic.slim1@gmail.com