Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Meizitang.....na chudnutie

brunca1

Ahojte, ja nemám s týmito tabletami skúsenosť, ale moja svokra schudla 20 kg, svagrina tiez okolo 20, sesternica tak isto. nikto nemal žiadne vedľajšie účinky, dokonca svokre sa ustálil tlak a má aj dobré krvné testy.
Len už sa nedá objednať na stránke www.botanicalslimming. sk.
Ak má naozaj niekto možnosť kúpiť z originál stránky , bola by som rada, nedodávajú do Európy, len do Anglicka.
www.botanicalslimming.com.
Alebo inde originál produkt . ďakaujem Tatiana
brunca1@gmail.com

malaanka

leia
súhlasím s tebou
Budeme kupovať alebo objednávať len v tom prípade,ak zistíme ,kde sa dajú kúpiť naozaj originály.
A musíme byť o tom 100% presvedčené
džejny
ty nemôžeš zistiť od švagrinej odkiaľ objednáva?

Leia

Nakoľko nie všetky ste boli s tabletkami spokojné, už objednávať viac nebudem. Mala som s tým starosti aj ešte mám, a za to že boli niektoré fake som naozaj nemohla. Tým, ktoré mi už posielali peniažky na účet vopred, som vrátila späť.
Ak by naozaj niektorá veľmi chcela objednať aj po prečítaní týchto dole uvedených názorov a diskusie, poprosím do mailu.
Inak na typy otázok či už tabletky prišli, a aké majú účinky a pod. neodpovedám. Neprišli, a účinky si prečítajte na fóre.
Ďakujem za pochopenie.

majolika

Džejny,
ak budeš objednávať od švagrinej mohla by som sa pridať k tebe, aj ja som schudla raz vďaka originálu,ale odvtedy som mala šťastie len na fake

Leia

Baby, mám nové informácie. Tie tabletky s dobou spotreby 12.01.2014 nie sú po záruke. Na nich je napísané opačne deň a mesiac. Takže by mali byť po správnosti do 1.12.2014

džejny

malaanka3

mne to ide perfektne, beriem ich 2,5 týždňa a už mám dole necelých 6kg :-) A to nemám až takú nadváhu..takže sa teším ako blcha :-)
Zaručenú stránku neviem, ale ja si ich nechám poslať zase od švagrinej