trema pred oralnym stykom

Príspevok v téme: trema pred oralnym stykom
mončiči

Caute.Tiez sa môj priatel stale zrobi prvykrat skoro a potom pri druhom kole je velmi vytrvaly.Najlepsie by sa hodilo, keby prvykrat vydrzal dlho.Vraj pomaha,ked ho predtym uspokojim ručne, alebo oralne.Ručne som to skusala,ale to dost velka makačka.A chcela by som skusit aj oral,ale mam tremu.uz aj ked ho postupne bozkavam smerom dole, hanbim sa to spravit.ako mam premôct tu tremu. pomôzte prosim.

dami

ja som zacala s oralom asi po polroku chodenia so svojim terajsim partnerom. Je to vsetko o dovere ak ste si dost blizky budes citit ze ho chces potesit, lebo to je sveta pravda muzov to dostava do riadneho varu. S tym mojim sme 4 roky a stale ked sa venujem jeho bimbasovi je s toho vedla. Muzom sa tiez paci ked je v tomto iniciativna zena, trebars len tak z nicoho nic si ho vezmi a zacni sa s nim len tak hrat na ziaciatku len prstami potom mozes zapojit aj usta , stai aj jemne bozkavat na spicke penisu.
BABY horuca miesto je tzv: "prsten rozkose" je to vlastne miesto ked sa ud spaja so spickou, dostane do chlapa do uplneho varu, robte to jemne a hlavne pooooommmaly, uvidite co to spravi

brunuska

uplne suhlasim s nazormi babami podo mnou-nemam viac co dodat:-) preco trema??? nejdete sa hodnotit-ale milovat-ci je to obycajny sex,analny alebo oralny...hlavne nech to vyhovuje a robi dobre obom partnerom.je pekna blbost robit cosi co nechcem...ale zas netreba sa branit to vyskusat :-)

jacquelin

podla mna je cely sex o (ako to powedat??).. proste mal by ti powedat co sa mu paci..co wiac, co menej co uplne najwiac a tak a postupom casu to aj tz budes widet co ho uplne zosalie a co ne.. neboj..treba s arozpravat a toho sa hlavne netreba bat..

jaja

ahojky M., ja som mala túto trému asi pol roka, kým som sa k tomu odhodlala. Skúste si dať šľahačkovú predohru, pri ktorej to relatívne bude aj fajn sladké. Chce to len odvahu a čas. Držím palce. A nemysli si, že len ručne je to makačka. :o)