Pre tych, bez ktorych si uz neviem predstavit ani jeden den

whee_ee

a mineraly a stopove prvky mam v poriadku, nedavno mi to vserko kontrolovali, ale to nic nemeni na tom, ze.fajcenie skodiiii....

whee_ee

To s tym fajcenim beriem, aj chcem postupne prestat...ale s cigaretami...s weedom este nie... a je to zapastie, nie rameno, ale to je jedno :) studujem IT, perapektiva do buducna velmi dobra.a masarykova univerzita ma.v tomto smere velmi dobre meno. Koncim druhy rocnik...prerusovat nebudem ale v tretom si dobehnem zameskane a pojdem aj do stvrteho, a v nom sa budem venovqt bakalarke... aj psych povedal ze.je to momentalne pre mna najlepsie riesenie, lebo ten stres o pol roka by som este nemusela.zvladnut...takze tkak :) prepac za tolko preklepov, ale relaxujek na zahradke a slnko mi svieti na mobil, nic nevidim :D

Maoam

wheeee, cauko, no som dobra, ze? :DD ( s tym skripanim zubov) :DD

wheeee, zdrbem ta za jednu vec a konkretne za fajcenie: jednak ti to velmi nepridava na zdravi, ale hlavne ti to strasne skodi na CNS a v tele mas nedostatok velmi dolezitych mineralov a vitaminov, stopovych prvkov, ktore tvoja nervova sustava nutne potrebuje

dalej - ak si pacient s chronickymi bolestami, fajcenie je ' ABSOLUTNE NO GO'

okrem toho ti prekysluje organizmus, pred kyselinami a toxinmi telo musi chranit svoje bunky a berie si na to latky, ktore potrebujes pre spravnu funkciu tvojho tela a vsetky tieto skodliviny podporuju bolest

prekyslene a pretoxinovane telo boli viac ako telo, ktore nie je zaplavene tymto sajrajtom

zacni pouzivat mozog, si rozumne dievca, ktore vie rozmyslat - tak ho aj pouzivaj

neber to prosim v zlom, chcem ti len pomoct

ohladne skoly: neviem, ako si sa rozhodla, ale z dlhodobeho hladiska, s dorazom na tvoju hlavnu diagnozu (rameno) by asi bolo lepsie skolu ukoncit cim skor, lebo to moze byt rokmi horsie, ako odklad 6 mesiacov a podobne je OK, ale skor sa priklanam k tomu, skolu ukoncit ako ju prerusovat, lebo nevies, aky progres cela situacia bude mat

- v ktorom semestri si, ako dlho este budes studovat? a aky smer? aku mas perspektivu povolania po ukonceni skoly (pytam sa kvoli zdraviu)

whee_ee

whee prináša najnovšie správy po kontrole... serlift 100mg denne, poprípade 50, rozložiť na ráno a poobede... Inak celkom sa držím, ale momentálne nálada zlá, ale vyspím sa z toho :) a maoamka ... so skripanim zubov si mala pravdu, upozornil ma na to muz, ale uplne podvedome som to robila, to asi z liekov, musí ai predsalen aj telo zvyknúť...a na psychoterapie ame sa sohodli niekedy od juna, keď budem mať voľnejšie v škole... inak aj so školou som sa už rozhodla, čo ďalej... tak sa zatiaľ majte krásne a užívajte si slniečko :)))

whee_ee

šunkové fliačky a cvikla, normálne som mala chuť a bez weed, to je krok vpred, ale mohol prísť ešte po takých 10 zhodených kilách :DDDDD a ďakujem :)

whee_ee

btw, prečo rovno admin nezamkne všetky témy, resp. iné sa nebudú dať ani zakladať? keď už, tak rovnaký meter na všetkých a nie toto :D