nemam ziadnu kamosku, trapi ma to:-(

Príspevok v téme: nemam ziadnu kamosku, trapi ma to:-(
jully

ahojte.mám 16 rokov a nemam ziadnu kamosku, ktorej by som mohla povedať všetko.velmi ma to trápi, lebo baba v mojom veku potrebuje mat nejaku oporu ktorej sa moze vyrozpravat, povedať všetky problémy, trápenia atd.som z toho strasne nestastna a uz fakt neviem čo mám robiť. kto to neskúsil nemať pravú kámošku alebo aj kámoša tak mi nemôže uveriť ako mi môže byť:-( prosím vas, nie je tu niekto s takym istym problemom?mám 16 a najlepsie v mojom veku.dakujem

bez nikoho a obmedzovana

ahoj jully ja mam ten isty problem, lenze spociva troska v niecom inom, mam jednu kamosku ale ta nevyhovuje mojmu priatelovi , hadam sa a nim a ona ani tolko nema cas, len si telefonujeme ... tiez som obcas smutna a ked som rada ze spolu volame zas priatel si nieco na nej najde ...

z

asi 2-3 dni dozadu tu boli 2 take kocky (tvoj vek) a tiez boli bez kamosov.neviem nazvy tem,ale jedna bola nieco take ako ty (tema) a ta druha,ze sa nevie zaradit do kolektivu.skus ich pohladat

stred

jully: a smieme vediet, preco nemas ziadnu kamosku? Kazdy niekoho potrebuje, presne ako si to napisala, niekoho s kym by sa mohol o "vsetkom" porozpravat a vyrozpravat.