Kryolipolyza - skusenosti

Príspevok v téme: Kryolipolyza - skusenosti
Kryobaba

Ahojte. Dnes som navstivila jeden nemenovany salon, kde mi robili kryolipo na oboch vnutornych stehnach. Rozhodla som sa ze Vas budem informovat ake zmeny pocitujem, ci su pozitivne alebo negativne. Ocenila by som ak by kocky, ktore boli na tejto procedure kdekolvek vlozili komenty, nech mozeme mat objektivny obraz ako to jednotlive znasame :)))

Z dnesneho sedenia mam mimochodom velmi dobry pocit. Nic ma pocas samotneho "aktu" nebolelo, velmi prijemny pristup bol ku mne a mozem vrelo odporucat. Vraj prve vysledky by sa mali ukazat o tydzen, tak som zvedava. Modriny ako vacsina bab zatial nemam tiez.

Pekny den vsetkym zatial :):):)

cajka

ahojte, ja som bola na kryolipolyzu este pred letom aj sa mi zdalo ze nejaky 1 cm je menej obvod stehien ale nic horibilne a to som dala 60 euro za to v Ziline. bolelo ma to dost a mala som aj modrinu. Ale vobec ni eje pravda ze zmrazia tuk a uz navzdy. Pribrala som zas na tom istom mieste a mam stehna este vacsie.

zoe23

tak baby ja som bola na turbokryolipolyze 2x v Musculuse v BA na zlavove kupony (jeden stal tusim 11 eur) - na tie sa to oplatí! Inak veeeelmi prijemny personal - starostlivy (dostanete na čitanie časopisy :))a ked Vam prisavaju ten pristroj na telo, tak sa ta dievcina stale pyta, ci este moze pridat alebo uz staci, takze tak.
A ja rozdiel vidim, aj ked ho vidim asi len ja :D ale skor sa to oplati vyuzit pred letom!
No zo zaciatku to aj mna bolelo a studilo hlavne, ale potom som si zvykla.
A skor kavitacia su vyšmarene peniaze, to uplne lutujem a uz na nu nikdy nepojdem! Ešte k tomu bolí to žeravé bodanie jak svina!

zuzuzuzu

bola som dnes - zlavovy kupon, kozmetika vo vrakuni. necakala som nic extra neprijemne, takze som bola dost zdesena, ze to bolelo jak slak. az mi bolo nevolno, akoby som dlho stala v autobuse - proste tocaky. ta velka bolest trvala mozno iba minutu ale aj tak to bolo dost hrozne ..a to mam za sebou tetovania aj nedavny porod. myslim, ze to zle nastavili - na prilis velke cucanie. mam aj poriadne cucfleky (vnutorne stehna). ak naaahodou este na to pojdem, tak budem ziadat jemny zaciatok a potom to docucnut. poucte sa na mojej nevedomosti ;)

jasnáspráva

čo ste šiši, toľko dať za sedenie? nemám pocit, že by to pomáhala, no skúsila som to, ale za 25,90 a nie za horibilnú sumu, vyskúšajte kupon, budete vidieť na sebe, ale už by som nešla, vyhodené peniaze www.zlavadna.sk

Zuzu1231

Tak ja zatiaľ opatrne hodnotím,ale pomaly mi to ide dole,je to viditeľné u mna,u kamošky zatiaľ moc nie ale pri meraní bol asi centimeter minus.A boli sme spolu,takže asi je to u každého inak a na každom mieste inak.Uvidíme.

kryobaba

Ahojte, tak sa ozyvam po tyzdni.
Pocas obdobia 7 dni mi prve dni napuchli stehna, co som brala ko normal. Ziadne modriny ani bolesti sa nedostavili co je pozitivne. No po "odpuchnuti" stehien ani ziadne schudnutie nedoslo, zatial. Uvidime ako to bude pokracovat, ale zatial ziadne preborne zmeny :)
Ak o ste na tom vy?

OliKar

U lekárov by som sa nebála,možno je to uvádzacia cena,ja som platila 95 za sedenie v B.B. u lekára,ale platí to len na začiatok vraj.Náhražky budu podľa mna skôr v kozmetikách.

nika43

Ahojte kocky co ste mali ubytok v cm viete mi prosim odporucit salon kde maju pristroj co skutocne funguje? ja som nasla ustav lekarskej kozmetiky velmi prijatelnu cenu 90 eur za Počas jedného sedenia Vám ponúkame 3 priloženia
každé o rozmere 15Ocm2
(celková ošetrená plocha spolu = 450cm2)

neviem ale zda sa mi to cenovo malo :/ ci to nieje nejaky klam zasa